Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Kdy na to?

Kdy na to?

New (6.10.2005 11:51:24)

Jak douho trva zavedeni ADSL? Pristi mesic k poslednimu koncim s CDMA a chtel by jsem si poridit do Newtekom ADSL (pres zlutasky). Jak dlouho to zhruba trva, abych nebyl dlouho bez netu?

David (6.10.2005 11:55:19)

Pres zlutasky to trva doslova par dni, co jsem slysel.. Zato kdybys chtel pres alternativce, tak ti to zrizeni zlutaskove, pres ktere to jde ke schvaleni taky, radne prodlouzi... Ale pokud pres CTc, tak je to vicemene jen otazka komunikace toho Newtelekomu s CTc, samotne CTc zrizuje treba "svoje" DSL do tri, ctyr dnu...

TheIF (6.10.2005 12:52:39)

No pokud to není na platformě TELENOR nebo ČRa (tam klidně i měsíc :-() tak by to mělo trvat tak 5 dnů (tak dloho trvala i moje NEXTRA přes ČT) a to jsem si to objednal přes DSL.cz, hned druhý den volaly ověřily si objednávku, další den volaly z NEXTRY že probíhá technické šetření, no a pak jen že je vše OK a v pátek už volal řidič s PPL že má pro mě balík (modem)

Pavel (7.10.2005 09:24:29)

Myslim si že pokud maš cdma tak na konec smlouvy nemusíš čekat, že tí cdma zruší a udělají adsl. Musíš ale zustat u telecomu

Anonym (7.10.2005 12:33:34)

Ja nebudu menit CDMA za ADSl. Proste 30. listopadu me Eurotel odpoji a smitec. Telefonni linku samozrejme uz mam a chci aby to tak nejak vyslo aby CDMA skoncilo a hned jsem mel ADSL, ale taky nechci platit dva pausaly kdybych to uspechal.

Tlama (7.10.2005 12:45:27)

kamos si zrizoval v Havirove minulej mesic skynet by telecom a za dva dny to bezelo

New (7.10.2005 15:21:06)

Tak to je slusne. Tak nejak si to predstavuji. :-)