Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > potrbuji nutne pomoc. mam modex zyxel,

potrbuji nutne pomoc. mam modex zyxel,

jajo (2.11.2005 21:51:46)

mam novy adsl 1:40 4096/384 od tiscali. dostal jsem roter zyxel 650. nastavil jsem tam vse co bylo poreba, i rfc1483. i i.p adresa, ale nejde surfrovat! nejde! modem je zapnuti, je pripojeni do pc a do line tak jak ma to byt. . ale porad... NEJDE!!! zavolal jsem na podporu, rikali ze vsecno mam v poradku. vic uz nevedi co je za proble. zadali jsme vic krat znovu ty parametry, znovi configurovalimodem. ale furt nejde!! PROSIM POMOC!!!

Anonym (3.11.2005 10:56:39)

Zkontroluj zapojeni - 90% problemu byva s tim, nemas tam nejakou paralelku, mas spravne zapojenej splitter, zkus to zapojit primo na linku co nejbliz k zasuvce. A hlavne nesmi tam byt nic dalsiho !!! zadnej dalsi telefon nebo fax nebo pobockova ustredna ...

Miruna (3.11.2005 11:40:33)

Asi Tě nepotěším, ale od Tiscali mi modem ZyXEL 600 spolehlivě fungoval až vyměněný za nový po několikadenních vzájemných konzultacích se servisem po telefonu. Ten první jednou připojil a několikrát ne. Vydrž a trvej na řešení vyšších nadřízených, jsešli přesvědčený, že jsi žádnou chybu neudělal. V servisu, kam jsem si pro nový modem raději dojel sám, přiznali, že tento typ není nejspolehlivější. Držím palce!!