Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Expres Klik mino provoz

Expres Klik mino provoz

Bara (5.11.2005 09:23:16)

Tak nám to zase vylepšili, bossové z ČTc! Expres Klik "dočasně" mimo provoz, prý to vylepšují. Jedna stará dobrá moudrost z dob totáče : Jednotka dočasnosti = 1 furt!

Xspy (5.11.2005 10:50:14)

Z celého srdce jim děkuji . Konečně nějaká rozumná zpráva . Klik může být dobrou službou , ale až poté, co bude fungovat opravdu automaticky a nebude se čekat na lidi , co jej budou aktivovat ručně. Ten kdo si zkusil aktivovat klik a nic se nedělo mi dá jistě za pravdu , že v současdném stavu ta služba byla spolehlivá méně , než dodání balíku českou poštou .

Anonym (5.11.2005 17:53:13)

Tak nejak musim souhlasit v patek jsem to zkousel celkem 5x vzdy to neslo a prisel omluvny mail ze se mi to nebude fakturovat.. to by bylo to posledni co by mi telecom poskyt.. :-)

Lg (21.11.2005 20:18:32)

Jako me sluzba fungovala vzdycky, Ze sprintu na 2mbit a za tech 120kc s DPH sem prenesl i pres 5GB coz myslim je za 1 den slusny a vyplati se.

valdauf (5.11.2005 13:25:24)

Expres klik bude spuštěn nejdříve v první polovině roku 2006.To jsou slova technika z Telecomu,až to prý vylepší!!?? Kdyby raději tu rychlost zvedli všem,co?

Anonym (5.11.2005 17:46:46)

Zrychlení internetu na 24 hodin pouhým kliknutím Vážení zákazníci, děkujeme, že máte zájem o naše služby z rodiny Internet Expres. Vzhledem k tomu, že o službu Klik byl v jejím pilotním provozu velký zájem, rozhodli jsme se na základě Vašich požadavků a návrhů tuto službu zdokonalit. Proto je služba Klik momentálně až do odvolání pozastavena a pracuje se na její uživatelsky příjemnější verzi. Děkujeme za pochopení a Váš zájem. Petr Matějovský Manažer služeb Internet Expres Mít vlastní firmu, tak takového manažera bych z ní vypráskal bičem, že by se nezastavil, až za hranicemi republiky. Jestlipak tohoto pána vůbec zajímá, kromě tučného konta, ještě také třeba to, že mu stránky Internet Expresu nefungují, že informace tam zvěřejňované mají několikadenní zpoždění atd.?

Mrazík (5.11.2005 18:37:13)

Telecom taky nemám rád, ale když tak někdy sleduju některá fóra, tak se nemůžu zbavit dojmu že češi si budou pořád jen stěžovat a nikdy nebudou spokojený. Doma jedu přes ADSL ČTc a až na dva výpadky to jede suprově. Takže JÁ jsem se službami ČTc spokojený.

Anonym (6.11.2005 09:17:57)

Aspon nekdo

y2k (6.11.2005 10:56:53)

Ono v Rusku jsou trošku jiné nároky, viď, Mrazíku :-D Je Ti už teplo, děvenko ??? Tak takhle se tam topí, u nás máme i radiátory :-) , nemusíme se navzájem obíhat :-)

Anonym (22.11.2005 08:59:26)

Doufam, že ty radatory jsou zadarmu, stejně jako když se obíháme, nebo je to zase někdo kdo ze mě bude tahat prachy. PS:dej link kde je provoz zdarma, za zařízení u mě jsem ochoten i platit(cca 0.50 Kč/rok)