Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Prosim pomozte s vyberem !!!!!

Prosim pomozte s vyberem !!!!!

Petrajs (7.11.2005 17:50:40)

konecne me konci smlouva s nehorazne drahou wifinou, a chci prejit na ADSL, coz je u nas v takovy dire jako je Třebíč jediny vychodisko, a mam to na vyber Bluetone Classic ADLS, IE od Telecomu, a nebo Nextru pres CTc, jde me hlavne o spolehlivost a predevsim dobrej PING !!!!! poradte me prosim co bude nejlepsi volba, uz asi 2 tydny procitam vsechny mozny fora,a porad se nemuzu rozhodnout, protoze jak jsem zjistil, tak si na fora vetsinou lidi spis chodi stezovat, nez neco pochvalit :((( moc prosiiiiiiiim pomoc !!!!!

TheIF (7.11.2005 18:32:52)

IE od Telecomu - nemaj se na koho vymlouvat a ti ostatní stejně jen přeprodávaj službu žluťáku

Petrajs (7.11.2005 21:38:35)

jo to jsem si taky rikal, a jeste k tomu Nextra pres CT je prej uplne na prd, pac jede blbe, a porad se vymlouval na CTc, a jeste jeden dotaz, cetl jsem ze ma taky castecne vliv jakej mam modem, mohli byste me prosimporadit nakej slusnej pomer vykon/cena, co D-Link DSL 362T ?

TheIF (7.11.2005 21:46:56)

Ono je i v zájme Telecomu, aby to těm alternativcům nejelo dobře :-) Samozřejmně musí dodržet určité podmínky, ale služba není garantováná tal proč jim to trochu nepřiškrtit. Moden má vliv ??? Já mám obyč Zyxeláka a jede nonstop už 6 měsícu a žádny problém :-) Nejsme ujetej na nějaké upgrady frimweru v domění, že mi to vylepší ADSL :-)

Anonym (7.11.2005 22:05:20)

No ja ti nevim, mam Nextru via CTc uz temer dva roky. Stara 512 nolimit stala za nic to je pravda. Od dubna 2004 jsem presel na mego s limitem, ktery mi po celou dobu jede asi 850kbps s odezvou okolo 12ms. Snad nikdy zadny zakolisani a pokud si dobre pamatuju tak asi dva vypadky (mozna jich bylo vic, ale ty jsem nezaregistroval). Pravda muze to byt tim ze jsem z Prahy. .

nick (8.11.2005 09:00:57)

"je prej" aha, tak to ma vypovidaci hodnotu nula.nula. Ja mel nextru pres CTc dva a pul roku (od dubna 2003), nepresel jsem na sluzbu s limitem. prestoze jsem posledni rok a pul byl soustavne (tj. bez prestani) v starem typu FUP (tj.depriorizace paketu), tak to jelo paradne, 512ka jela 800kbps v noci a dopoledne, v podvecer to jelo tak 300-500kbps. takze takovy to "prej" je blbost, bud jsem videl / testoval, nebo do toho nemam co kecat ;) btw: 1M od Nextry pres CTc jede paradne, MEL jsem moznost vyzkouset na mimoprazske lince. rychlost stabilne cca 900-1000kbps. nick

Petrajs (8.11.2005 13:00:32)

jenze to moje "prej" je zalozeny na dukladnym precteni prisepvku tohoto fora, a spousta lidi si stezuje ze posledni dobou co zavedli FUP, tak jede nextra spatne, a kdybych to vedel vlastnich skusenosti, tak se tu asi neptam.....tak zeptam se trochu jinak, sem rozhodnutej jit do IE od CTc, to beru jako takovou jistotu spolehlivou, ale porad me vrta halvou jestli bluetone classic ADSL nebo nextra pres CTc by nemohla byt treba lepsi

PzVPanther (7.11.2005 19:04:09)

Na kazdeho poskytovatele si nekdo stezuje, na Telecom to vypada ze nejvic, ale je nutne brat v uvahu ze ma take nejvic zakazniku.Ja mam IE Optimal(nyni IE Sprint) a zatim(8 mesicu) bez nejmensiho problemu.Rychlost porad na maximu a ping na ceske servery do 20ms.

petr (8.11.2005 16:06:18)

nevim od koho si to mel ale ja mam sdileny 3/1 Mbit, bez datoveho omezeni( sice pres den nefungujou p2p ale co narobis s lidma-> ale na druhou stranu sou rozjete FTP servery) a sotji to 400 mesicne tak nevim co je lepsi esi tohle nebo adsl ( pingy na seznam mam v prumeru kolem 30 ms, zadna ztrata, obcas se stane ze se neco resetuje ale do 5 minut to jede vsechno znova) a ted to jede rychlosti Rychlost stahování dat: 202.3 KB/sec Rychlost připojení k Internetu: 1.6 Mbps Rychlost odezvy (PING): min: 24,5 ms, max: 24,5 ms, průměr: 24,5 ms