Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > problem s Lucent CellPipe 22A-FX

problem s Lucent CellPipe 22A-FX

minimates (7.11.2005 23:17:26)

hoj vespolek... mam takovej problem stimto modemem... pokud jsem pripojen jenom ja, funguje vse naprosto bez problemu, ale pokud pripojim jeste druhej pocitac, okamzite prestane fungovat connect u nekterejch veci... napriklad ICQ se nepripoji, a hlavne co je obzvlast mrzute counterstrike = connection problem :( problem nastane jakmile druhy pocitac pichnu do modemu (pokud je tam sam pracuje normalne jeden i druhy... oba nikoliv... jsem co se tyce adsl jeste zelenac, tak kazda rada dobra... pokud se najde nejaka dobra duse, ktera vi tak prosim na minimates@seznam.cz

Pavel (8.11.2005 13:46:53)

Zadny takovy! Piste to sem! Tenhle modem mam jiz take na ceste a pokud se mi vyskytne podobny problem, tak bych tady rad videl reseni ;-)

southman (9.11.2005 15:26:16)

stejnej modem, podobnej problem.. icq zda se ze funguje jak ma, ale to CSko zlobi a zlobi.. ale nevypozoroval sem na cem to zavisi.. nerek bych ze to je primo tim, ze sou oba pc pripojeny najednou pac napr. muj problem s cs je takovej ze jeden den jde bez problemu a pak nekolik dnu pise po pripojeni na server jiz vyse zminenou chybu connection problem.. a najednou a neptejte se me cim to je to zase zacne fungovat.. a opravdu jsou k modemu nestale pripojene dve pc - tudiz problem je jeste nekde jinde... nicmene kazdej o tomto modemu rika ze je to smejd nejvetsi ;)

Anonym (9.11.2005 16:18:48)

Modemy od Lucentu jsou opravdu ořišek .. Ja mam už druhy Lucent Cellpipe 22A-BX ktery ma narozdil od FX jenom jeden port ETH a jeden USB .. Jinak se v ničem neliší .. Stejny problem mi nastal kdyz sem pripojil jeden pc na eth a druhy na usb .. Chyba byla v natu .. Musite natovat na kazdou ip zvlast .. Puvodne je tam nastaveny rozsah ip adres .. Takze to vymazte a vytvorte tam pravidlo bimapk pro kazdou ip pc zvlast