Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Fair User Policy

Fair User Policy

MaTT (8.1.2004 20:23:07)

Nevite nekdo co presne u TISCALI znamena Fair User Policy?

Miroslav Šilhavý (8.1.2004 20:27:03)

;-) podle Tiscali to znamená mlácení přes prsty těm uživatelům, kteří se rozhodnou na jejich slavných, datově neomezených, tarifech opravdu stahovat.

MaTT (9.1.2004 18:36:29)

No to jsem tak nejak pochopil ale nenasel jsem nikde cim je uzibatel dozene k tomuto zakroku jestli to znamena ze sosnu 10 GB kdyby se to podarilo v tom casovem obdobi a oni me ufiknou data na nejakych 5 byte za 3 hodiny. Prave premyslim kteremu ke kteremu ISP pujdu a nejak nevim co vybrat v praci mame IOL a docela to chodi ale po tom co tady ctu mam obavu zkusit neco jine.

Anonym (25.7.2006 16:04:44)

U Tiscali znamena FUP to, ze dojde k prioritizaci paketu ( podle toho, zda-li je FUP na UPLOADu nebo DOWNLOADu ) odesilanych ci prijimanych. Tiscali nema FUP jako treba ČTc, ktery ti snizi rychlost např na 128/64, ale tady je to trochu jine. Zalezi na poctu lidi, kteri na danem bodu internet vyuzivaji. Jestlize mas aktivni restrikci FUP tak pozadavky na odesilani ci prijimani dat maji nejnizsi prioritu. V praxi se potom muze stat ze v danem bode je pripojeno hodne lidi a nez dojde k vyrizeni tvych pozadavku na pakety tak je napriklad timeout nebo mas velmi nizky dat. tok. V pripade ze jsi na bode temer sam, se to projevit nemusi vubec. Cili ma to sva pro i proti. Jinak si staci precist : http://sluzby.tiscali.cz/domacnosti/adsl/fair_use_policy.php a nebo smlouvu... jo a v televizi ti na to behaj upoutavky...2x cti a pak podepis..

BioQ (8.1.2004 21:27:31)

Podlě mě to vůbec nic neznamená, protože rychlost je pořád stejně mizerná.

Anonym (9.1.2004 08:52:39)

tím se netrap...je to jen pojmenování něčeho...na čem se čerství absolventící naučí něco z oblasti IT...ovšem praktickej dopad bude naprosto opačnej, než by název a specifikace napovídala... ;)

Anonym (23.5.2006 12:36:32)

Fucked Up Person! Nic osobního:)