Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Mobilní internet dalších generací

Mobilní internet dalších generací

Anonym (9.11.2005 00:00:00)

Přichází doba, kdy narůstá rychlost mobilního připojení k internetu na takové hodnoty, že nedávno revoluční CDMA je jako skomírající pradědeček. Sítě třetí generace poskytnou výborné zázemí pro široké okruhy zákazníků.

Anonym (9.11.2005 07:59:53)

znamená, že nás opravdu nikdo svojí Fuck User Policy neomezuje.... Pokud vás ale provozovatel vyfuckuje z rychlého netu, tak je omezený on a případně i vy, pokud jste měli možnost vybrat lepšího poskytovatele.

Olin (9.11.2005 09:22:21)

Se divím, že neudělají operátoři nějaký bonitní systém - např. jsi u nás rok a jsi bezproblémový? zrušíme ti FUP...apod.

Patrik (11.11.2005 11:55:27)

Ty asi moc nevíš o tom jak vydělávat že?

Olin (16.11.2005 10:18:12)

A ty jsi asi zase super manager co odírá chodáky, co??...

Anonym (16.11.2005 12:59:32)

Naopak. Ví moc dobře jak vydělávat. Takhle okrádají firmy jen v rozvojových zemích.

Xspy (11.11.2005 13:39:20)

To je fakt , FUCk user piracy omezuje všechny , svého času jsem šel do CDMA jen kvůli tomu , abych mohl poslouchat streamové rádia a a netrvalo dlouho a měl jsem po parádě :( . Přitom tenkrát lákali reklamou , ve které právě tohle bylo vyzdviženo . Prostě Eurotel (Telecom) po kopancích co provádí dál s CDMA pro mne ztratil pounc jakékoli důvěryhodnosti . Na druhou stranu ale u CDMA zůstávám, protože si pamatuji doby , kdy i na CDMA nebyl problém jet 2Mbits. To že je sít´značně poddimenzovaná a eurotel dál láká zákazníky na to málo stanic co má je druhá věc . Rozhodně ale vím, že ony 300-400kbps a víc CDMA zvládne okamžitě jen s potřebnou infrastrukturou , což o sítích 3G s jistotou tvrdit nemohu :((( . navíc než se dostane i do posledního koutu republiky , minimálně ten rok uplyne :((( ...