Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nextra a pevná IP

Nextra a pevná IP

Aladin (9.11.2005 21:20:23)

Mám Fun 4M a když pustím DC jako passive tak se nic neděje. Rychlost stále kolem 3,5Mbit. Kdyz pustim jako aktive tak mi okamžitě klesne rychlost na cca rychlost FUP 256kbit. Stalo se to taky někomu? Zajímalo by mě zda je chyba u mě v PC, u mě na routeru nebo si hraje nějakej soudruh v Nextře? Dříve jsem s tím problém neměl a vše běhalo jak mělo. Jo a třeba ani skype nepustím s pevně nastavenou IP (přenos souboru stále ten 1kB/s). Pokud vím tak DC není zakázané tudíž by mi neměl nikdo bránit, zvlášť když nejsem žádný stahovač(traffic cca 10-15GB/měs.)

Anonym (9.11.2005 22:22:51)

to bude u tebe spatne nastaveny, ja mam tedy jen 1M Fun take pres telenor, ale DC obcas poustim a zadne zpomaleni se neprojevuje....

Aladin (9.11.2005 22:25:18)

s nastavenou pevnou IP? A user? me to slo, ale ted uz proste nejde, ta rychlost jde dolu okamzite :)

Anonym (9.11.2005 23:15:54)

jo, pevnou IP mam nastavenou na modemu (Zyxel 650 - funguje i jako router), pak to mam naforwardovane na moji vnitri IP. Prave jsem to zkousel a z DC v pohode maximalkou, pokud jsou zdroje. Nemyslim si, ze by to Nextra blokovala. Jinak jsem samo Active mode na DC

Anonym (9.11.2005 23:54:58)

Hm tak přesně takhle to mám udělaný, to by mě zajímalo kde je chyba :(

jmeno nic neznamena (10.11.2005 01:03:08)

jedno z desatero prikazani..nepokarades...cos u dc ci strongu je primo o rikajici se pekelna zalezitost... kveci:to bude habem..nebo zkousels jiny ? jestli ano tak ti asi neporadim..mozna je to tim ze jsou ted na nejakou tu dobu neurcitou nespokojeni zakaznici ADSL.... tudis jestli to neni modem cos neverim..tak na zlepseni si musis pockat a neřešit to..trpelivost ruze psinasi...

Anonym (10.11.2005 07:47:48)

Nikdo nikomu nic neokradl. Jenom zkopiroval a nezaplatil poplatek za uzivani. Takze je to dluznik ale ne zlodej.

jmeno nic neznamena (10.11.2005 08:29:19)

krasne receny :-)

Anonym (10.11.2005 10:29:21)

No moment, když je to volně stahnutelné na internetu, tak jaký dlužník nebo zloděj? :-)

Anonym_odpovida_anonymovi (10.11.2005 11:10:59)

Implicitne se predpoklada ze z DC se stahuji veci pod copyrightem nebot kdyz uz si musim stahnout nakou free vec tak to ucinim pomoci http a ftp. Tam to je omezeny akorat serverem a ten ma este ofiko i neofiko mirory po celym svete. Vazne neznam nikoho kdo stahuje novy ISO image z DC:))) Ze to sdili to je vec jina.

Anonym (13.11.2005 13:08:41)

pokud vim tak DC samo o sobe neni nezakone, navic he opravdu hodne souboru ktere si muze stahnout kdo chce. Jestlize si stahuju videa porizena normalnimi lidmi kamerou tak co je komu do toho? Stahuju si videa z rally, coz jsou velikosti jako DVD a nema je pouze jeden clovek. Myslim, ze nedelam nic nezakonneho tak by mi v tom nemel nikdo branit