Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > modem EDIMAX AR-7024WGB

modem EDIMAX AR-7024WGB

Franta (22.11.2005 16:55:45)

Mate nekdo zkusenosti s modemem EDIMAX AR-7024WGB. Potrebuji to na Bluetone Premium. Chci pripojeni vice pocitacu. Nekouse se? Prosim poradte.

Anonym (24.11.2005 22:00:10)

Já mám Edimax AR7024 a je ok.Jediným zádrhelem jsou bohužel samotné ČRa..Přeju ti hodně štěstí, aby jsi nezažil ten jejich současnej neskutečnej bordel.

Petr (7.1.2006 18:10:14)

Ja ho mam a funguje na Bluetone Premium dobře, zatím žádný problém. Jediné, co jsem pro zprovoznění připojení nastavil, bylo user name, password, VPI 8, VCI 48 a Encapsulation na PPPoE LLC. Zařízeno začátkem ledna 2006.

Petr (7.1.2006 19:30:06)

Před zapojením jsem se těšil, jak se po zprovoznění podělím se zkušenostmi a napíšu detaily, neboť sám jsem tyto informace postrádal. Ale začalo mi to chodit až příliš snadno, abych nějaké zkušenosti získal. U tohoto modemu jsem nastavil zmíněné parametry, jinak jsem, krom nastavení vlastní sítě (IP adresa, maska a tak), nic nenastavoval. Ale teď k tomu poskytování služeb. Objednávku jsem posílal někdy koncem listopadu 2005 a k zapojení došlo 4. ledna 2006. Nevím, kdo to více zdržoval, jestli Český Telecom, u kterého byla dosavadní telefonní linka i internet, nebo samotné ČRa. Každopádně ta doba byla dost a dost dlouhá. Bez internetu (od odpojení Telecomu až po zapojení Bluetonu) jsem byl asi 10 dní. Moje lokalita je Praha 2 - Vinohrady a rychlost je zatím stabilní kolem 930 kbps (megová linka) a odezva například na www.dsl.cz je 15 ms, na www.seznam.cz 13 ms - též stabilní. S tím jsem spokojen.