Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > internet expres a linksys wag354G

internet expres a linksys wag354G

Camel (23.11.2005 00:09:08)

tak jsem si konečně pořídil adsl a modem a jsem z toho jenom na prášky. koupil jsem si totiš svůj vlastní modem a dneska jsem to celý zapojil. Vesele jsem to vše nastavil, ale milej modem se nepřipojil. ledka DSL svítí, ale tu s nápisem internet ne a ne rozchodit. volal jsem i na technickou podporu a tam mi řekli, že můj modem si nějakým způsobem nezažádá o IP a ať si seženu jinej - nejlépe od nich. tak to je fakt moooc pěkný. teď nevim jestli je chyba v modemu nebo jestli ty žlutý šmejdi nemaj chybu někde u sebe. Měl jste někdo taky takovej problém?

Jiri (29.11.2005 13:21:00)

Ja jsem si ho koupil take a jsem s nim celkem spokojen.Pres dve zdi a 30m ulici jsem poskytl internet znamemu.Muzu na email zaslat nastaveni a nebo si vymenit zkusenosti.J.S.

Standa (2.12.2005 12:55:26)

Cau, muzes mi prosim poslat tvoje nastaveni pro Internet Express DSL ? Taky s tim mam nejake potize. Diky, S.

Roman (10.9.2006 23:41:07)

Ahoj Jirko mohl by jsi mi prosim Te poslat to nastaveni pro Internet Express DSL - linksys wag354G - mam s tim potize. Diky Roman

Anonym (29.11.2005 14:23:35)

Novej firmware jsi nahrál? Jseš si jistej žes ho DOBŘE NASTAVIL? Jak si ho nastavil? Seš si 100% jistej každou položkou? Vypul/zapnul jsi po savu nastavení modem? Když s tim neumim a nejsem síťař tak si nekupuju neznámej typ.

Camel (30.11.2005 08:53:17)

nastavil jsem to dobře! celkem asi 2x jsem volal na technickou podporu telecomu a v prvním případě mi řekli, že mám nejspíš špatnej modem a ať si od někoho půjčim jinej a vyzkoušim to. S tim jsem se nechtěl smířit, tak jsem tam za nějakou dobu zavolal zase a druhej operátor mi řekl, že by mělo být z jejich strany vše ok a že to dá technikům ať se na to mrknou a do 24 hodin zavolaj. Asi po 30 hodinách volali, že chyba byla na jejich straně a že se omlouvaj... modem je doobrej včechno funguje :-) už jsem happy