Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Natavení sdílení internetového připojení

Natavení sdílení internetového připojení

Luboš (23.11.2005 11:35:36)

Potřeboval bych poradit jak mám nasdílet internetové připojení po wi-fi a co mám přesně udělat. Mám integrovanou wi-fi na základní desce a v notebooku mám PCMCIA kartu. Předem díky za tento popis.

:) (23.11.2005 21:23:36)

Stáhněte si proxy server.. Treba program Proxy+ 3.0 nebo WinProxy z napr. www.slunecnice.cz ... Pak ho nainstalujte a spustte ho na pc s wifi (a internetem) .. Pak nastavte na notebooku prohlizec timto zpusobem .. (Navod pro Internet Explorer) - otevřete I. Explorer,v menu kliknete na Nástroje/Možnosti internetu.../Záložka "Připojení"/Nastavení místní sítě pak zaškrtněte Použít pro síť LAN server Proxy, do políčka Adresa napište IP adresu PC s internetem a do políčka port port na kterém běží Proxy server , nejčastěji 3128 u WinProxy nebo 8080 u jiných .. Nejlépe je se podívat na readme serveru .. Pokud všechno nastavíte zprávně je to hotovo :) Promiňte za chyby ...

Anonym (24.11.2005 07:48:13)

To neni sdílení připojení k internetu to je sdílení přístupu k webu,ftp a pár dalším službám.

Anonym (24.11.2005 17:13:59)

A myslis ze to nevim? Pokud nechce hrát hry tak to staci .. Ale i to jde kdyz se to umi nastavit .. Jinak vsechno mozny jde akorat to nastaveni je pro nekoho tezsi .. Treba DC++ , ICQ, E-Mail, apod vyci jdou

Anonym (24.11.2005 17:15:31)

Napis lepsi chytraku ...

Anonym (23.11.2005 22:31:43)

kix (23.11.2005 22:35:28)

ve windows je funkce sdílení. v Síťových připojeních dejte Vlastnosti -> Upřesnit, zapnout "Sdílení připojení k internetu" a v položce "Připojení k domácí síti" zvolit připojení, kterým propojujete notebook (TJ to WIFI). Na noteboku nastavit přidělování IP adresy apod. automaticky. Mělo by to fungovat a mám s tím dobré zkušenosti.