Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Moznost internetu v Praze!

Moznost internetu v Praze!

FLiP. (10.1.2004 22:39:04)

Hele lidi muzete poradit jaky sou moznosti k internetu v Praze???Bydlim v lokalite kde neni mozni zridit upc(mistral,chello)Isdn + 56 kbs modem stoji za hovno, neco jako aDSL ktery mam ted od tiscali, a je to pomalejsi nez ten dial up takze za ty penize mesicne k nicemmu, neco co je rychli okolo 192/64 - 512/128 limit tak tech 10 gb mesicne muze bejt , v Praze, a neco kde nestoji moc instalace ! Plz poradte o necem protoze todle aDSL od tiscali nestoji totalne za nic !!!!! Uplne k nicemu !!! a myslim ze todle je problem vic lidi kdyz si ctu ty prispevky ve forech ...... a nevite co to je ten net od pemacu a karnevalu ???

Karel (11.1.2004 01:09:53)

Zkusil bych to od GTS nebo potom Bluetone od ČRA.

Miroslav Šilhavý (11.1.2004 11:52:12)

GTS se ukáže teprve časem, jak jim to dopadne. Zatím všichni ISP s neomezeným dat. přenosem měli/mají problémy. Nabídka GTS ještě není natolik stará, aby stihly nové linky zavést, tudíž se jejich výsledek projeví až za čas... Bluetone vypadá v současnosti jako dobrá volba, nicméně mi nějak nejdou dohromady výpočty toho, na jaké pásmo mají v Praze licenci společně s tím, co ta technologie dokáže a společně s tím, co slibují jejich tarify. Kromtoho díky technologii budou muset agregovat v poměru daleko menší množství klientů, což by se mohl projevit ještě hůř než na ADSL.

MySaK (12.1.2004 08:45:20)

Zajdi si na Czfree.net, zajimave.....

Miroslav Šilhavý (12.1.2004 08:47:48)

Možná zajímavé, ale je s tím hrozně moc starostí, support žádnej, frekvence přeplněný... Antény i zařízení dost často nabastlený atd. A pokud by někdo se chtěl kvalitně připojit, aniž by porušil GL, pak by to přišlo na mnohem víc peněz. Nicméně CZFree určitě alternativa je. Aspoň do té doby, než na mnoho z nich vletí ČTÚ a finančáky.