Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Přenos dat bez FUPu v rámci sítě Nextry?

Přenos dat bez FUPu v rámci sítě Nextry?

Mojmír (8.12.2005 09:54:50)

Je možný libovolný přenos dat bez FUPu v rámci sítě nextry(telecomí i telenor)? Máme s kámošem oba dva nextru a potřebovali bysme si navzájem videotelefonovat. Ale mám strach že mi přaští FUP. Když to umožňuje telecom tak nextra by to mohla mít teoreticky taky u služeb který jdou přes telekrám ne?

Anonym (8.12.2005 10:53:14)

Tak to zkus a uvidíš (ale asi ne tohle mají jen žluťáci) data se ti v profilu aktualizuji během cca 15-30 minut, tak uvidíš, jestli ti neubude kredit

Mojmír (8.12.2005 10:59:59)

Já mám ještě původní ADSLink Basic kde neni kredit(i když uvažuju o přechodu na FUN+dokupování dalšího 10GB bloku). Kdyby to takhle bylo jenom u žluťáků nebylo by to zvýhodňování jejich služby a zneužívání dominantního postavení na trhu? Vždyť přeci ten traffic může zůstat v rámci telecomu a nemusí se dostat ani na routr nextry i když to bude vypadat jako by v síti nextry byl. Možná sem vedle jak ta jedle(vaš telecom má pěkně složitý RAO) ale připadá mi to tak logický.

Anonym (8.12.2005 11:07:13)

Hm to chce aby to nejaký FUNák vyzkoušel ti tam mají ta data. Já mám OFFICE a tam se už žádny data neměří

Anonym (8.12.2005 11:50:58)

OFFICE je mimo moje finanční možnosti. Nebýt DPH tak si ho vezmu. Já končim u hodnoty 1600 za měsíc vč. VAT.