Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > připojení 2 PC na Sagem

připojení 2 PC na Sagem

LK (26.12.2005 12:19:49)

Mám připojení přes ADSL a modem Sagem Fast 840. Koupil jsem notebook a chtěl bych se i s ním připojit. Zkoušel jsem prodloužit kabel od výstupu z modemu USB, aby dosáhl k noťasu, ale potom modem nefunguje. Víte někdo proč tomu tak je?Jak lze připojit druhé PC k tomuto modemu, aby byl možný internet na obo současně? Díky moc za odpovědi.

Anonym (26.12.2005 12:23:02)

Nefunguje to,protože délka USB kabelu je přesně spočítaná na napájení modemu a když je delší,tak má modem nedostatečné napájení.Navíc tento modem je určený pro připojení 1 PC,pokud potřebuješ připojit více PC,tak si musíš pořídit ADSL router se 4 ethernetovými porty a propojit ho s PC přes síťovou kartu.

Anonym (26.12.2005 16:51:52)

no ja nevim me sagem pres usb prodluzovacku na notesu fachal

Anonym (26.12.2005 16:32:22)

Měl jsem doma program Proxi+. Má to asi půl mega. Nainstaluj to na PC, které poběží pořád a nastav to podle návodu.

Anonym (27.12.2005 12:57:40)

USB kabel nesmí být delší než 5 metrů, pokud pořebuješ delší použij USB hub nebo modem přemísti a použij delší telefonní kabel, tam na délce nezáleží (v rámci vzdáleností po bytě). Pokud chceš net na obou PC současně, je u USB modemu nutné připojit jej k jednomu z PC, obě PC propojit normálně ethernetem a připojení na tom PC s modemem nadílet. Nevýhodou je že to PC s modemem musí vždy když chce druhé PC na internet běžet. Nebo si kup ethernet modem ideálně se switchem

Brouczech (27.12.2005 20:36:30)

Mrkni na prográmek 602Lansuite..pomocí tohoto programu nasdílíš připojení k NETu..taky jsem řešil tuto samou situaci jako ( PC + noťas ). Je pravda že to chodí OK, ale lepší je opravdu nějaký ten ethernet modem na více PC