Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zkušenosti s bezdrátovým Bluetone 3,5GHz, 799 Kč

Zkušenosti s bezdrátovým Bluetone 3,5GHz, 799 Kč

Světák (10.1.2006 10:38:13)

Technik bluetonu nabídl jako alternativu k nedostupnému ADSL Premium nějakou nepojmenovanou bezdrátovou službu, která běží v 3,5GHz. Včetně hlasového tarifu, 512 neomezených, bez FUP, s veřejnou pevnou IP, a cenou 799Kč. Jak sem pochopil i z jeho řeči inejde o Bluetone Angel, nebo možná jde, ale o nějakou podpultovou nabídku - prý nemůže nabídnout vyšší rychlost než oněch 512. Máte s tím někdo zkušenost? Jaké sou pingy? Jaká je spolehlivost. Jedná se konkrétně o okolí Pardubic. A na strankách bluetone taková služba není.

Vladik (10.1.2006 16:20:06)

Vubec nemam tušení že taková služba u radiokomunikací existuje. I když je pravda, že když jsem si u nextry objednaval adsl tak mi podobnou službu taky nabízeli a v nabídce nic takoveho taky nemají...

Smoker (10.1.2006 17:07:48)

Zdravím, mě to taky nabízeli. Tehdy jsem hledal něco levnějšího než je žlutý mor. A komunikovali jsme přes icq s technikem od bluetone. A on mi přesně tu samou službu nabídl. Bohužel, mám dnes wi-fi, takže nemohu bezdrát od bluetone posoudit. Ale když jsem se bavil s technikem od bluetone, říkal, že pingy jsou kolem 80 ms, na rovinu mi řekl, že je to víc než u adsl.

Světák (10.1.2006 18:28:00)

No s těma pingama sem počítal. Jen sem se bál aby to nebylo ještě horší než CDMA. Nejsem sice žádnej pařan, ale občas si dám rád generals online a to preče jenom chce pingy do 200.

Anonym (11.1.2006 07:32:40)

Porovnávat CDMA a 3,5Ghz kde je jenom pár uživatelů s možostí garancí rychlosti tak tos teda zabodoval!

Světák (12.1.2006 10:34:16)

Tak pokud seš si tak jistý kvalitou služby a máš s ní nějaké osobní zkušenosti tak se o ně poděl. Nejsem si tim moc jistej, páč stačí projet fóra a na bluetone angel se tam docela dost plive.