Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zrusit Dashboard

Zrusit Dashboard

jmeno (2.7.2003 13:24:19)

Na mageu psali o dasboardu, nelepsi by bylo ho zrusit - tlacme vsichni spolecne primo na Telecom snad to vyjde !!! Vite cim to je ze pada ten Dashboard ? Je to tim "sqelym" programem ADSLReconect a samo i tim shitem co prezentuje Telecom jako Dashboard. Ten programek pro pripojovani ma totiz chybu ktera asi zapricini ze se porad dokola pripojuje na Dashboard i kdyz je to uz pripojeny, a tohle ho po nejaky dobe schodi, neco jako DDoS protoze to pouziva urcite dost lidi u ruznejch provajdru. Takze si vlastne nefunkcnost zpusobujou sami !!! Telecom nevi co s tim a tak asi bude na vecny casy ten dash. porad restartovat ...

Karol Martinka (2.7.2003 16:55:57)

Ospravedlnujem sa kazdemu, ktoremu sposobila zmena IP adresy problemy s ADSL Reconnectom. Uvedeny problem vznikol po znefunkcneni IP adresy, na ktoru ADSL Reconnect robil PING ( zistoval stav pripojenia ) a tudiz si neustale program myslel, ze nie je pripojeny na internet a opakovane prihlasoval. V novej verzii je to vyriesene a pri starych verziach sa to da napravit velmi jednoduchym zasahom v nastaveniach podla FAQ na www.autodsl.com . Uz v prvom navode na instalaciu (od verzie 0.1) som upozornoval, ze je vhodne si nastavit ine testovacie IP adresy. Samozrejme ked nieco funguje, tak do toho nezasahuj, bolo heslo vacsiny uzivatelov a preto telecomu na 2-3 dni ADSL Reconnect pretazil servery. Dufam, aj ked sam proti sebe, ze telecom zrusi ten stupidny dashboard, tak ako sa to stalo vo viacerych vyspelych zemiach (napr. Holandsko). Este raz prepacte a dufam, ze uz podobny problem nenastane.

Baracudda (3.7.2003 09:37:33)

A pak ze za nefunkcnost ADSL muze Telecom :o)))) (teda nic proti Vam, chybicka se vzdycky muze vloudit). A nebojte, Telecom dashboard zrusi, je to jedna z mala veci, na ktere se uz skoro dohodli.

Karol Martinka (3.7.2003 22:16:55)

Hmm. no doplnil som funkciu, ktora zabrani opakovaniu situacie - regulerny disconnect dashboardu. Myslel som totiz povodne, ze s odpojenim VPN sa odpaja automaticky aj dashboard a uvolnuje IP adresu, ktora je pridelena. Situaciu mohli zapricinit aj uzivatelia, ktori nepouzivaju ADSL Reconnect, stacilo aby viaceri v jednej dobe (s odstupom niekolkych minut) restartovali pocitac. Takze najnovsia verzia 2.8.5 je k dispozicii na www.autodsl.com

skyWalker (3.7.2003 22:31:55)

Me jen zarazi, jak muzete nasi zemi povazovat za vyspelou - alespon po precteni nejnovejsich zprav na www.internetprovsechny.cz... Pokud by se nase zem mela oznacovat za vyspelou, urcite by zde nemelo dochazet k takovymto vecem :-/.

Baracudda (3.7.2003 22:39:17)

Ale, jo, ma pravdu, oproti nekterym castem Afriky, Asie a par bananovym republikam skurecne vyspeli jsme :o)))