Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Active StrongDC++

Active StrongDC++

pája22 (22.1.2006 21:31:43)

poraďte někdo:mám modem zyxel 650R ADSL od Nextry.Po delším zkoumání všech možných stránek jsem nastavil ve Strongu RC10 active,ale po nějaké době(cca 2hod.) mě to hlásí:připojení resetováno serverem postupně na všech hubech.Firewall XP vypnut,porty a IP v NATu přesměrovány.

*x* (22.1.2006 23:23:43)

cau.. mam ten sami modem a taky od Nextry... me se zase pred delsi dobou stalo ze to prestavalo tahat od uzivatele,, resil sem to zavrenim strongu a opet pripojenim na stejnej hub,, cert vi cim to muze byt,, nejsem zas takovej castej navstevnik dc ci RC takze nevim jestli to dela na kazdym bubu nebo jen na nejakym, nebo od nekoho co sem zrovna tahal,mozna ten dotycnej me daval uzavrit spojeni, nevim-je to mozny.... ale naposledy asi pred tydnem po delsi dobe chtel kamos cosi tak vse probehlo no problem co se tyce stahovani.. az na mali kous celiho strongu, ponevac sem pri behu vnem trochu vrtal, tak to asi nerozdychal :).. vyresil sem to okoncenim strongu , nastartoval semho znovu a bylo bez problemu....popripade ICQ:301 981 128 kdybys chtel neco testnout, mam RC9.. taky to muze byt tim ze zrovna RC nemuseli met v lasce na habu,,proto az po 2 hod.. nevim, me jenom tak napa...

pája22 (23.1.2006 07:39:04)

No mě to přes RC9 nešlo active vůbec,pak mě někdo poradil ať změním klienta,tak jsem dal RC10 a active jde,jenomže to dělá to neustálé připojení resetováno serverem.Zajímavé,ale třeba přes noc to neudělalo ani jednou.Hub tě neodpojí proto že používáš stronga,takovejch je málo,navic jako passive se mě to nestalo nikdy.TCP port jsem dal 4378,UDP 4379,ale při každém zapnutí strongu je tam musím napsat znovu,pak jede active.

Anonym (23.1.2006 10:41:27)

TCP A UDP .. mam stejny v RCcku 1411 v nat mam od start port NO. 1 end port no 1411 presmerovanou na mou verejku.. jede aktiv.. zkus to tak, treba to pomuze

pája22 (23.1.2006 11:39:59)

Dík já to zkusím.