Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Výpověď smlouvy Nextra a přechod na Bluetone premium

Výpověď smlouvy Nextra a přechod na Bluetone premium

Martin (31.1.2006 09:21:20)

Potřeboval bych vědět, jak probíhá zrušení adsl od Nextry a následné zapojení adsl od CRa. Nextra má 2měsíční výpovědní lhůtu a CRa mají zase na zprovoznění cca 31dní. Znamená to tedy, že 2 měsíce budu mít net od Nextra a pak mi ho odpojí a následně budu 31dní čekat na zapojení od CRa? Není to tak trošku výsměch uživatelům? Jak z jedné, tak z druhé strany? A čí vina to je? Nextry, CRa nebo CTc???

Anonym (31.1.2006 09:46:57)

napis mi na vkinfo@seznam.cz a posli tel cislo zavolam ti vse ti vysvetlim

Martin (31.1.2006 09:58:33)

Nechci telefonní kontakt.Jen mě zajímá, jestli je možné, že se třeba v jeden den sejdou a rovnou to přepojí. Že by nemuseli proměřovat, když to nyní funguje atd.

Anonym (31.1.2006 10:06:20)

problemu je vic mas aspon icq??

Martin (31.1.2006 10:26:50)

Poslal jsem ti na mail číslo na ICQ

Anonym (31.1.2006 10:09:20)

jinak pokud se ptas ci je to vina ze to trva tak dlouho ...predevsim to ze mas vypovedni lhutu 2 mesice je podle me zalezitost nextry co si pojistuje svoje zakazniky a nechce aby od nich odchazeli co se tyce nasledneho prepojeni na CRA tak 22 denni lhuta je lhuta telekomu na prepojeni dratu a ti s tim obvykle nepospichaji ...jinak jak sem psal pokud s tim budes chtit helpnout napis mi na maila poradim co a jak aby to slo nejrychleji