Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nevíte zda jsou časové lhůty vyřizování našich žádostí odvozeny na vzdálenosti od ústředny?

Nevíte zda jsou časové lhůty vyřizování našich žádostí odvozeny na vzdálenosti od ústředny?

Eser (1.2.2006 09:05:26)

-máte IE Sprint -3 x vám ho zrychlíme, nic po vás za to nebudeme chtít, to jsme ale dobří, to čučíte co? -jéje, vy jste ale 3360 m od ústředny, hmm, tak to vám tam pojede maximálně Ideal -co, vám vadí, že budete mít jen 8 GB dat, proč vždyť je budete mít 2x rychleji stažené, než nyní, to ste ale divnej aha, vy chcete těch 16 GB co jste měl u IE Sprint -no ale to mi už takovou službu nebudeme poskytovat -ježíš, co vám pořád vadí, bóže vy jste prudič,tak si vemte linku bez FUPu -že ji nepotřebujete, ale to je váš problém, co furt máte, tak na co si vlastně stěžujete. To je pánové realita z IE Sprint v IE Ideal, ani okem nemrknete, jsem vděčen Telecomu za jeho kvalitní služby. Teď ještě přestát to několika týdení trápení ze změnou poskytovatele ADSL a je to v naprosté pohodě, myslíte že i v oblasti vyřizování našich žádostí Telecom zrychlil, nebo i zde jsou časové lhůty odvozeny na vzdálenosti od ústředny?

p.klobouk (1.2.2006 11:04:39)

S tou změnou bych si dal pozor. Přecházím k Telecomu už déle než měsíc!!!

Anonym (1.2.2006 18:39:53)

kua,ale to je fofr co

Anonym (4.2.2006 09:26:25)

to tedy je