Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > CT - navyseni

CT - navyseni

Max-11 (2.2.2006 11:41:27)

paneboze,,lidi jste blbi nebo to hrajete,,stranky internetexpres.cz jsou v rekonstrukci z duvodu navyseni rychlosti a poskytovani novych sluzeb,,stranky predelat a navysit rychlost pro temer 300 000 uzivateu nepotrva 2 hodiny jak si nekteri mysli ale bude to tak aspon par dni az mozna nejaky ten tyden,,kdyz budete neustale kazdou minutu klikat na moje konto a zmenit sluzbu server pretezujete a proto to haze chyby a je pomaly tak si nestezujte a pockejte nez to dokonci,,skuste to treba jednou za 6 hodin ale ne kazdych pet minut,,

petr (2.2.2006 11:43:41)

jako sry ale uz to melo byt podle VAS davno hotovy ta migrace

Max-11 (2.2.2006 11:46:32)

migrace nastava az se zavede nova sluzba,nemuze se navysit rychlost a poskytovane sluzby zustanou stejne,,navic napor urputnych uzivatelu zhrouti server behem par minut

tatik (2.2.2006 11:48:57)

mate tam psany od 1.2? ze muzu zazadat o zmnenu?mate! tak si to vyridte tam a ne tady ze to proste lidi zkousi

Anonym (2.2.2006 11:51:45)

paneboze,ano,ale na strankach mate ze sluzba se renovuje,,proste takovy napor na server je zdrcujici a urputni uzivatele jej odrovnali,a pak si nestezujte ze tam nekdy ani nenajedete,,

tatik (2.2.2006 11:53:54)

nemyslim to na tebe:-)) nic proti tobe ale proste to telecom podcenil nebo to nezvlada nebo uz nevim co.ja ty lidi chapu ze jim to neda a porad tam lezou

Max-11 (2.2.2006 12:00:53)

bohuzel nechapu proc lidi nemuzou vydrzet par dni nez to daji dokupy,vydrzeli s tim co maji nekolik mesicu tak par dni jeste vydrzi,kdyz si skusite najet na server ve 2:00-4:00 rano tak zjistite ze server jde normalne plynule,ale kdyz tam chcete jit odpoledne tak ani nenajedete na konto,nejde ani zjistit kolik bylo preneseno dat v obo smerech,,to nic jiz to opakuji po treti,,proste automaticke navyseni trva az do brezna,,bohuzel uzivatele jsou zarputili a odrovnali server tak ze to proste se musi predelat,asi je pravda ze meli pocitat s naporem ale s tak velkym bych ani ja nepocital,,a mate napsanou omluvu a ze jsou zdokonalovany stranky,,ani se nedivim ze to nestihaji,proste cesky narod musi mit vse hned presne na prvni minutu,

Lup (2.2.2006 12:42:17)

Ahoj. Podle mého, si měl Český telecom připravit vše dopředu. Jestliže slavnostně hlásá, jak od 1.2. bude možnost si navýšit rychlost, tak to měl mýt hotové už 1.2.v 00:01 hodin. Podle mého je telecom neschopný. Jak je možné, že spousta jiných poskytovatelů najela na nové rychlosti hned po půlnoci? Mimochodem, ja osobně bych raději s klidem zůstal na svém 1 megabitu, jen kdyby mi nechali týdení limit. Myslím si, že zvýšit rychlost, na úkor kvality je naprostý nesmysl. Jediné, co snad stálo za povšimnutí je Internet expres extrem 2048. Ale tam zase zlatokopové z telecomu musí ještě urvat navíc nějakých 120KČ za pevnou IP. To je docela sviňárna. Jako by nebylo dost, že člověk musí ješte platit za linku. Telecom by se měl nad svýma praktikama zamyslet. Já osobně mám od včerejška k telecomu nedůvěru - a doteď jsem byl nadšen, jaký je to fajn poskytovatel. S radostí se od 1.2. poohlížím po jiném providerovi. Ahoj

In (2.2.2006 13:28:55)

kdyz se ti to nelibi prestup jinam

Fantom (2.2.2006 14:07:43)

:o) SOUHLAS

Lup (2.2.2006 14:11:48)

Fantome - tobě se vůbec nedivím. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Mluvil bys jinak, kdyby nebyl Č.T. tvůj chlebodárce. Měj se.

Lup (2.2.2006 14:10:00)

Přejdu. Neboj. A nemám strach, že těch, co udělají to samé co já bude velmi mnoho. A velmi to telecomu přeji. Třeba si pak telecom své nabídky přehodnotí a změní. S pozdravem Telecomu zmar - Lup

Anonym (2.2.2006 13:10:08)

hehe ve 2 - 4 rano? posledni tejden sem na netu celou noc. posledni dva dny mi moje konto nefungoval a jelikoz sem byl ve FUP tak tak sem mel 64/64 ale veskutecnosti 32/32 - LAGY JAK PRASATKO i pri surfovani.... - nesly nacist 3 stranky najednou :(

piff (2.2.2006 13:40:54)

To je fakt ale na druhou stranu za ty 2 dny někdo z ČT mohl udělatz script kterej by tam pustil jen určitej počet uživatelů a zbytek by prostě "vyfakoval" tím padem by servr neustale nepadal a oni misto nahazovaní DB mohl na tom v klidu makat :-///

Madhouse (2.2.2006 12:05:24)

Tak se mi to konečně povedlo, vyžádal jsem si změnu služby a na mém kontě se objevilo, že služba byla 2.2.2006 vyžádána, teď jde o to kdy to navýší.

Umiyaki (2.2.2006 14:28:17)

To Max-11. Co to tady plácáte za nesmysly. Jaký klikání, jaký přetěžování?!?!?! Pokud jste z telecomu, tak Vaši klienti se snaží pouze o to, co jste jim slíbili a co uvádíte na internetových stránkách. Za ty peníze co do Vás vrážím mě vůbec nezajímá, že je nějakej server přetíženej, že je Vás tam možná málo (tedy 3 manažeři na 1 technika), že levá ruka neví co dělá pravá. Toto je problém každé velké firmy. Pokud mi budete připojení poskytovat za hrstku rýže, budu i já tolerovat nefunkčnost slíbených změn.

Anonym (2.2.2006 14:30:36)

tomu se říká trefit hřebíček na hlavičku :-)

Petrajs (2.2.2006 14:39:13)

presne tak, taky naprosto souhlasim, nereknu kdyby s tim prisli ted, ale uz to rozhlasuji asi mesic, jen aby zase zneprijemnili situaci alt. ISP, a posilili si tak svuj monopol, meli dost casu se na to poradne pripravit, s timhle prece msueli pocitat

Anonym (2.2.2006 15:10:32)

jaky monopol,,telekom uz davno neni monopol

Petrajs (2.2.2006 15:11:54)

dokud je to instituce, ktera jen preprodava sluzby alt. ISP, a sama si nechava vyhodnejsi nabidku, a urcuje podminky, tak to asi bude monopol, uz jen kdyz porovnas pocet zakazniku, to ani srovnavat nejde