Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nový tarif...telekom

Nový tarif...telekom

John (2.2.2006 15:39:04)

Chtel bych se zeptat co se stane kdyz jsi zmenim tu sluzbu na rychlejsi. Me v kvetnu konci smlouva a chtel bych u telekomu zkoncit. Takze kdyz si ted nechám zvýšit rychlost to znamená, že budu muset u nich být ješte další rok? Když je to zase se závazkem? dik

Anonym (2.2.2006 15:44:31)

automat. zvýšením se podmínky smlouvy nemění....pokud chceš ale ještě rychlejší tak to nevím

JOhn (2.2.2006 15:51:30)

No ja mam ted 512 takze by se me to melo zrychlit na 2MB, ale bojim se ze kdyz pozadam o to zrychleni tak budu u nich muset byt jeste rok...Tak jsem to myslel....Dik

Anonym (2.2.2006 16:00:27)

myslím, že ne! mám taky 512 od září, smlouva běží dál, nebál bych se, že nám začnou počítat další rok

Lup (2.2.2006 16:05:39)

Taky jsem během roku migroval a na tutéž otázku mi bylo odpovězeno na zelené lince telecomu, že ne. Podle nich by ti měl závazek pokračovat dál a zkončit v květnu. Já v to pevně doufám, bo jsem ztratil důvěru v poskytované služby a chci najít nějakého jiného poskytovatele. Klidně zaplatím i v celku dost, abych mohl používat wifi, kterou u nás za bezkonkurenční cenu nabízejí. Jenom vstupní poplatek (včetně wifi, antény,kabelů a instalace) je 5.000. Potom budu mít 5 mega za 500 měsíčně s daní. A bez fupu. Ať se jde telecom bodnout. Přeju jim, aby takových \"spokojených\" zákazníků měli co nejvíc. Ale jak píšu - mělo by to podle operátora navazovat a končit jak bylo původně dohodnuto - v tvém případě květen. Ahoj - Lup