Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak je to s tím závazkem?

Jak je to s tím závazkem?

DangerousKuzle (3.2.2006 17:46:43)

Mám Sprint se závazkem od Telecomu, závazek by mi měl končit někdy v březnu. Chtěl bych si samozřejmeě zažádat o zvýšení rychlosti, ale nejsem si jist, co znamená ve změně služby na moje konto Sprint se závazkem. To se mi zas prodlouží závazek o rok, nebo můžu v březnu třeba bezplatně po vypršení smlouvy přejít k jinému poskytovateli? Díky

lamax (3.2.2006 17:47:18)

mam stejnej problem

Anonym (3.2.2006 18:54:55)

závazek ti skončí

DangerousKuzle (3.2.2006 21:37:20)

Tím seš si opravdu jistý? Můžu tomu věřit? Je to pro mě dost důležitý.

mmm (3.2.2006 18:57:41)

nekdo tu psal ze mu na telecomu rekli ,ze po zavasku jsi bez zavasku, IE ti zustane dokud nepozadas o odstoupeni

Anonym (3.2.2006 19:00:31)

me to tez zajima, zeptal jsem se primo CTc, cekam na odpoved (mozna naivne)

DangerousKuzle (3.2.2006 19:08:43)

Takže, jak tak koukám, tak si raději počkám až se to vyjasní. Těch pár dní čekání navíc mě nezabije. Rozhodně se to vyplatí víc, než se nechtěně upsat na další rok.

Anonym (3.2.2006 19:19:17)

tak si to objednej telefonicky stejne do toho brezna ti tu rychlost navysi

Anonym (23.2.2006 00:03:38)

o ukončení dle dodatků je nutno žádat 14 dní předem- jinak upraví rychlost a smlouvu prodlouží o 1 rok...nenápadný dodatek-zavolej na CTc a řekni že chceš ukončit smlouvu ke dni konce smlouvy-budou se Ti snažit namluvit ,že to skončí samo ,ale pkud Tě informovali o dodatcích smlouvy a přečetls je , tak lžou...Jestli smlouvu neukončíš máš další rok na krku..

Lovok (23.2.2006 00:14:58)

http://www.internetexpres.cz/web/cz/home/faq_stavajici_zakaznici.html Co se stane pokud mám službu Internet Expres se závazkem a chci si službu od 1.2.2006 změnit na vyšší rychlost? Pokud máte službu Internet Expres se závazkem, je Vám umožněna změna na jinou službu také pouze se závazkem. Doba již strávená na staré službě se přenáší na novou službu se závazkem tzn., že Vám při změně služby na novou se závazkem zbývá jen taková doba, jakou jste měli v okamžiku odchodu ze staré služby - nezačíná Vám závazek znova.