Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > !!!!Dopis Telecomu!!!!

!!!!Dopis Telecomu!!!!

Nasraný zákazník (3.2.2006 22:35:10)

Prosím pošlete víš nejlépe manažerům a ředitely.Urážky nejsou adresovány obyčejným zaměstnancům,lituju Vás většinu a někteří do toho patříte taky.Vážený Telecome.Tímto Vás varuju jelikož máte zaměstnaný kretény co mě nabízí přechod na službu 512 s FUP když mám Expres Profi 1:20.Pokud mě převedete na službu 1:50 ať už EXTREME nebo obyč. Internet Expres že Vás budu žalovat a potáhnu Vás k soudu.Do konce smouvy požaduju dodržení služby Internet Expres Profi 512 s agregací 1:20!!!!!!!!Požadoval jsem Extreme 2048/256 1:50 bez FUP za účelem kompenzovat agregaci 1:50 a tu mě nepustíte z důvodu vzdálenosti od ústředny přitom tady se dá jet 5400 na 600kbps,koncová vzdálenost je pro ADSL 8KM a to víte.Nemáme tady ani špatnej průměr kabelu.Co se týče kvality služeb je akorád na hovno!!!!Nejen služba ale i Vaši někteří operátoři kteří jsou nafoukaní a arogantní.Přehazují člověka sem a tam až se nasere.Teď se už nasralo tolik lidí z důvodu FUP a spol že doufám že zkrachjete šmejdi a pudete na pracák.Když mám zájem o 10Tbase přípojku za kterou je cena 20.000 bez dph za zřízení a ta samá částka měsíčně za provoz tak to tady taky nejde.Asi nepotřebujete peníze tak bych Vám měl přestat platit.Taky děkuju za účet za internet.Nasrat do účtu provoz za 1 měsíc a 16 dní.To Vám jde a zákazník je pro Vás nic!!!Doufám že si to dáte do kupy jak se Vám začnou ztrácet zákazníci protože jste to teď akorád posraly.Jako firma jste prolhaní a nedokážete nic dodržet.Už skoro bývalý zákazník ČESKÉHO TELECOMU.PS:ustřihnu kabel co mě jde do garáže a krabičku co je v garáži vyhodím, protože je to na mém majetku a bude mě to překážet.Telefonovat přes pevnou taky nepotřebuju protože jde volat přes internet ale to asi netušíte,protože žijete v době opic.Účtuje te si taky za povinný hlasový tarif který nikdo nepotřebuje.Od ČD jde napojit, bezdrátovou síť mám tak se akorád natáhnu dál.

lol (3.2.2006 22:38:43)

No tak jestlis to tam poslal s těma šílenejma hrubkama, tak to se ti v telecomu asi všichni vysmějou... nejdřív si to nech od někoho opravit...

tatik (3.2.2006 22:41:25)

:-)))))))))))))) lol bo jak to kua vy mladi pisete:-))))

tatik (3.2.2006 22:43:00)

anebo vis co jeste jim tam pripis ze me to jede pomalu a jako ze su nasrane jak svina a takovy ty veci sak vis jak ne?

lol (3.2.2006 22:43:02)

jo ještě jsem zapomněl dodat, že ten příspěvek mě celkem pobavil.. Nechceš psát sloupky do nějakýho časopisu?? :o)

Rudolph (3.2.2006 22:44:03)

To budes teda blázen jestli to takhle posles - no a ty chyby jsou strasne - a dopis obcana organizaci - ma mit urcitou osnovu a posloupnost - a ne takovy zmatek - jenom ti radim - nechci se do tebe navazet - zkus to opravit - jinak prectou prvni vetu a vyhodi to do kose!!!