Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Telekom mi neustale lže

Telekom mi neustale lže

Karel (6.2.2006 13:31:42)

hned prvního jsem si nechal aktivovam změnu z 1M na 3M bylo mi řečeno do 2 dnu tak jsem třetího volal a bylo mi zase zděleno že jim vypadnul system a že mám zavolat v pondělí, tak jsem tam dnes volal a pro změnu mi bylo řečeno že to zatím není možné i přesto že jsem dca 50metrů od ústředny zase mi řekla abych si zavolal koncem týdne !!! Tak nevím asi se toho vůbec nedočkám !!!! Máte někdo podobné zkušenosti? Lokalita Přerov

v.denny (6.2.2006 13:43:10)

cti to ujednani. mas cas do brezna. ja o to uz zadam taky dlouho a taky nic ale uz se nad tim moc nepozastavuju, mam moznost kabelovky Karneval tak to menim za 3mesice az se ke mne dokopou tak telecom vykopnu.

xx (6.2.2006 15:08:05)

Take to samo napred potvrdi ze do dvou dnu to poslaúe a nakonec mi reknou ze moje objednavka neni zadana tak vse znovu dnes uz po treti tak jestli to do konce tydne nebude tak mi za 5 dnu konci rocni smlouva a jdu jinam. Jsem ze stredni moravy. Nechapu proc teda delaji reklamu ze od 1 unora kdyz jim to nefunguje a proc slibujou a nic se nedeje!!!!!!!!!!!!!! Jen lzou !!!!!!!!!!!!!!!!

Anonym (6.2.2006 15:21:48)

To samo proc mi slibuji ze do druheho dne to pujde kdyz uz predem vedi ze to nepujde maji rovnou rict ze to v konkretni lokalite nefunguje a ozvete se za mesic a ne porad zitra nebo pristi tyden. Odkazali me taky na moje konto ale to vubec nefunguje ani z domu ani z prace tak jako trosku telekonaky nechapu proc tak milne informuji. Jsem z olomouckeho kraje

ventor (6.2.2006 14:54:45)

U me je to to samy jsem 10km od prerova bylo mi take receno ze do 2 dnu to pojede rychleji ale neustale tam jen volam a stale ta sama odpoved nefunguje system zavolejte pristi tyden uz me to fakt se...

Pavel (6.2.2006 15:36:40)

Já teda takové zkusšenosti nemám. Záleží na koho narazíš. Neotravuj na telekomu a udělej si to sám. Vlez na http://user.iol.cz a dej si Moje Služby, Změna služby a máš to. Já jsem měl rychlost (a to jsem objednával na 800 123456) za 4 hodiny zvýšenou...

Anonym (6.2.2006 15:47:13)

Aha no ze se tam vubec jde dostat nepracujes nahodou pro telekom??