Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Contactel - uz to nekomu jede rychleji?

Contactel - uz to nekomu jede rychleji?

rpytlik (6.2.2006 20:06:28)

Jak jsou na tom zakaznici Contactelu uz to nekomu zvedly a nemyslim tim mandle.

Anonym (6.2.2006 20:09:41)

Ano. Ale já jsem měl tarif 1024/256 20GB a poslal jsem jim dodatek ke smlouvě ve kterém jsem žádal o zrychlení na 4096/512. Ve středu jsem jim to poslal a dneska už to jede. Ale jsem si téměř jistý, že je to díky tomu že jsem upravoval stávající smlouvu. Kdybych čekal na Telecom, tak to podle mě ještě v žádném případě nebude. Jinak lokalita je Severní Morava a rychlost stahování dat asi 415kB/s.

rpytlik (6.2.2006 22:13:30)

rychlost dobry ale kdyz kouknu ten rozdil v cene co je mezi 3m a 4m tak se to snad ani nevyplati menit limit zustava stejny takze do toho bych asi nesel. skoda ze nejde jako u telecomu zazadat o navyseni a ne cekat az se telecomu bude chtit.

Anonym (6.2.2006 22:41:00)

Mě šlo hlavně o ten zrychlený upload. Já posílám hodně věcí ven a to se mi opravdu hodí. Tak si zkus třeba vybrat nějakou jinou variantu kterou nabízejí. Těch možností je teď celkem dost. Je to lepší než čekat až se Telecom uráčí něco dělat. Pokud jde o tu rychlost, tak nevím co všichi pořád tak šílí. Stejně to využiješ jen někdy. Např. já jsem ještě nenašel server, který by mi dovolil tahat 400kb/s. Max. jsem zatím viděl 230kb/s. Prostě tady narážíme na rychlost internetu jako takového. Jedině pak tahat více věcí z různých zdrojů najednou. A na sledování TV to taky není, protože to rychle vyčerpáš limit.

rpytlik (6.2.2006 22:54:51)

S tim uploadem mas pravdu, stejne je to divny takovy rozdil rychlosti mezi down a up. Myslim ze k tem 3m uz taky mohly dat tech 512, jenze to by asi zas uz nikdo nechtel ty 4m.