Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > a zase ten sprint:-))

a zase ten sprint:-))

tatik (7.2.2006 15:09:24)

uz mi to neda proc mi to jede stale jen ty 2mbit(1.7mbit v realu)pritom linka splnuje vsechny podminky vzalenost atd zjisteno primo u telecomu po urgenci mi telecom odepsal ze u nic je vse v poradku a chteli po mne poslat nejake sejmune obrazky z ruznych testu rychlosti i modemu charakteristiku.se ptam ma nekdo MODEM MICROCOM USB tu malou modrou potvurku jak ma tel na stranklach a jede mu to 3mbit/s ja uz nevim totiz kde hledat zavadu:-)) kdyz jako u telecomu je vse ok.DIK moc:-))

Anonym (7.2.2006 15:21:46)

Já mám ten samý modem mám sice tarif ie ideal 2Mb a stahuju 1,9Mb

tatik (7.2.2006 15:39:31)

uz vazne nevim odinstaloval modem nainstaloval porad stejny:-(( mam 5 usb vyvodu vsechno stejny:-(( pucil jsem si laptopa od kamose abych do lupl primo do zdi jestli tomu nevadi tech 5 metru kablu nic porad stejny proste merak u modemu se zasekne na 2048 a vic ani hovinko:-)) no proste asi pudu mit jenom 1.6 mbit/s a platit za 3mbit/s coz se mi nechce a nebo doopravdy sahnu do penezenky a zaplatim vyjezd technika at mi tam ty 3 mbit proste na ten merak namaluje:-))

Anonym (7.2.2006 16:03:28)

Já bych ještě pár dní počkal až se to trochu uklidní problémy s rychlostí má pomalu ted každý

Anonym (7.2.2006 16:03:24)

Rychlost stahování dat: 320.3 KB/sec Rychlost připojení k internetu: 2.5 Mbps už mi to naběhlo, speed meter na dsl.cz. Mám IExpres Sprint v Ostravě, taky mi to jelo s bídou 1M, někdy přes, zavolal jsem na 800184084(bezplatně)a dal jsem požadavek na ověření. Ku podivu dnes ráno mi to jelo i 327 kb/s(stahování dat)