Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zrychlení neprovedeno

Zrychlení neprovedeno

nccch (7.2.2006 19:08:05)

Dobrý den, Mám takový problém.Do ted jsem měl internet doma 512/128 od Eurotelu,kde smlouva platila do dubna,ale nedávno jsem přešel na rychlejší variantu internet doma 2048/256 s tím,že mi začne platit smlouva na ten novej net.Řekli mi,že uživ.jméno a heslo měnit nemusím jenže ouha pořád se připojuju 512/128 a navýšení rychlosti se nekoná,přestože mi to už běží(dokonce mi tam ukazovali,že jsem připojen).Na jejich technické podpoře mi řekli,že se mám zeptat na telecomu,ale tam jsem čekal 10min. na čekačce a pak jsem s tím praštil. Nemáte s tím někdo zkušenost?Mám modem well ASU-8000 USB. V manuálu je psáno: Rychlost: - Max. downstream 1 Mbps (G.lite) – 8 Mbps (Full-rate) - Max. upsteam 512 Mbps (G.lite) – 1 Mbps (Full-rate) Není to v tom.Nepotřebuju rychlejší modem?Prosím pomozte.Předem děkuji

v.denny (7.2.2006 20:07:34)

urguj poskytovatele, nenech se odbyt v modemu to nebude DSL vic jak 8Mbps nezvladnou pak je to zase jiny DSL ale to tu bude tak za 100let. Urguj!

nccch (8.2.2006 16:33:54)

Díky.Jenže jak jsem psal u Eurotelu řekli,že je to problém Telecomu a na hotline se dovolat nedá :-((( Myslím,že je to problém Eurotelu,tak na ně budu tlačit.

Brouczech (8.2.2006 16:52:58)

dobře uděláš!!telecom s tim nemá nic společnýho!!! net máš od jinýho poskytovatele ( i když ho vlastní ČTc ) ale musíš přes eurotel....a pokud jke problem opravdu nekde u telecomu tak Eurotel musí kont. telecom....na tech. podpoře CTc stejně nepomohli.....kdyby si tam volal ty,řekli by to to samý co já tobě ted ;)