Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > vyber noveho netu pls poradte

vyber noveho netu pls poradte

jmeno (10.2.2006 20:09:56)

Hi chlapci, uvazuji o koupi noveho netu. Dostupost adsl mam jen na Český Telecom. Doporucte mi prosim nejaky net do 700-900 Kc mesicne s DPH, aby byla (prumerna), slusna rychlost a pingy , do 70ky. Piste sve zkusenosti a rady - predem diky vsem ..

Viper (10.2.2006 21:47:35)

Mám IE Sprint (novej) jedu 2,95 Mbit a download kolem 380 coz je podle me docela slusny.Zatim mi to jeste ani jednou nespadlo a pres den mam prikaz na ping na seznam.cz prumerne do 15 ms (nejhorsi to je vecer cca od 18:00-to byva ping i 16ms )jinak ve hrach se pohodlne (na kvalitnich serverech) vejdu do 25-30 ms.platim 799 mesicne bez DPH a tato cena je v umere k rychlosti (vyjma GTS) bezkonkurenci,takze Telecom vrele doporucuji akorat si zvikni ze nektere sluzby budou trvat dele nez u ostatnich poskytovatelu,jelikoz TELECOM ma cca 60% všech uživatelů ADSL a maj v tom občas trochu zmatek i když mě se to ještě nestalo- zřidily mi internet za 24 hodin (představ si že za 24 hodin mi přišel samoinstalační balíček a 15 min na to mi fachal starej Sprint solidních 0.93 Mbit a zrychlení jim trvalo nadhernych 32 hodin.Jsem z okresu Nymburk a jsem velice spokojen-KUPUJ!!!!