Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL od Eurotelu

ADSL od Eurotelu

Jirka (10.2.2006 23:30:43)

Už někoho z Vás, kdo máte ADSL od Eurotelu zrychlili ?

Anonym (14.2.2006 08:11:26)

Neee

zdela (14.2.2006 10:06:59)

Napsal jsem ji mimo jiné:Bohužel do tohoto dne žádné změny neproběhly. Obracím se proto na Vás s dotazem, zda by nebylo rychlejší stávající službu ukončit a objednat službu nově u jiného operátora. Z dostupných informací jistě i Vy víte, že noví zákazníci jsou přednostně zapojováni na deklarovanou rychlost. Domnívám se, že tento postup je k stávajícím zákazníkům poněkud neférový, ale zřejmě Vám na nás tolik nezáleží. Jsem zvědav co odpoví....

Jirka (14.2.2006 11:13:17)

Tak to jsem taky zvědavej ci Ti napíšou. Kdyžtak to sem pak hoď ať víme i my ostatní, co nás čeká nebo nečeká. Já jsem se stavoval ve značkové prodejně Eurotelu a zeptal jsem se jak to se zrychlováním je, nejdřív mi řekli že od 1.2. mi to už rychlejc jede, tak jsem panáčka ubezpečil že to tak rozhodně není a že si rychlost změřit umim, tak si na mě vzal telefon že mi do 2 dnů zavolá ...... ale nikdo se dodneska neozval. Z jejich přístupu mi je jasný, že se moc honit nebudou, aby pro nás co jim peníze cpeme už nějakou dobu ( jel jsem rok přes CDMA - laciný to rozhodně nebylo ) něco udělali.

AgentSvr (14.2.2006 16:08:36)

Já sem taky fakt zvědavej, taky si s takhle s ET dopisuju a na dlouhý dopisy dostávám až neslušně krátký odpovědi. Taky tě prosim abys to sem pak hodil co ti napsali. Dik.

Anonym (14.2.2006 14:24:41)

taky čekám.pry v půlce února.to je dneska a nic

Anonym (14.2.2006 14:27:03)

měnu protokolu prováděl Český telecom, bohužel se to nepovedlo u všech zákazníků ve stanoveném termínu. Podle našich informací by migraci měli dokončit do poloviny února. Pokud jste doposup používal přenosový protokol PPPoA, je potřeba, aby jste si svůj modem přenastavil na PPPoE. Infromace jak lze přenastavení provést naleznete na stránkách ČTc: http://www.iol.cz/zakaznicka_podpora/navody_a_ovladace_pro_adsl_sluzby/usb_modemy.php http://www.iol.cz/zakaznicka_podpora/navody_a_ovladace_pro_adsl_sluzby/ethernet_routery_a_modemy.php V případě Vašich dalších dotazů se obraťte na pracovníky Oddělení péče o zákazníky, kteří jsou Vám k dispozici 24 hodin denně na telefonních číslech *11 (pouze z mobilního telefonu Eurotel ZDARMA na území ČR) nebo +420 720 720 720 (z ostatních operátorů). S pozdravem a přáním hezkého dne Klára Špatinová (oddělení péče o zákazníky)

Jirka (14.2.2006 14:58:51)

Takže dneska se máme na co těšit, všem nám to zrychlej. Tak to chci fakt vidět !

Jirka (14.2.2006 17:25:08)

Tak pořád nic, teď jsem přišel z práce a zkoušim to, celej natěšenej, protože v práci nám už Contactel zrychlil,ale opět mě čekalo jen zklamání z jednání Eurotelu ke svým dlouholetým zákazníkům. Nezbývá než čekat ( na druhou půlku února ).

zdela (15.2.2006 11:16:27)

Odpověď: Vážený pane, dovolte, abychom odpověděli na Váš e-mail. Z důvodu vekkého počtu migrujících přípojek, navýšení rychlosti proběhne do 17.2.2006 DNES v 10:15 přepnuto. Lokalita Kralupy nad Vltavou, měření: 304,5 KB/sec, připojení k internetu: 2,4 Mbps

Jirka (15.2.2006 13:45:49)

Tak to jsem na to zvědavej, až přijdu domů, jestli to budu mít taky rychlejší. Včera mi volal jeden kofr z Eurotelu, že mi to zjišťoval a že do konce března mě určitě přepojej. To jsem asi měl nahlas protestovat, aby mě nenechali až úplně na konec, co? No uvidim večer doma.

Jirka (16.2.2006 09:39:17)

Tak mě včera přepojili, ale přestalo mi chodit propojení modemu a routeru, jakmile mám modem jako bridge, nejde to. Předtim to přitom fungovalo do všech PC co doma mám dokonale. Tak to jsem docela nasr....

Jirka (16.2.2006 23:54:42)

Veškerá nastavení jsem obnovil ze záloh a teď to šlape jako předtím. Jo, teď jsem fakt spokojenej, 800kbps nebo 2,5Mbps, to je rozdíl, jen škoda že pro SPRINT jako jedinej nezrychlili i upload.