Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Navýšení rychlosti u telekomu ale kdy??

Navýšení rychlosti u telekomu ale kdy??

Pavel Valenta (11.2.2006 09:46:23)

Tak jsem samozřejmě jako mnoho jiných chtěl za své poníze co mi patří a nechal jsem si navýšit z 1024 na 3072 tak jsem volal na telekom tam mi hned1.2. řekli že to nejde abych se ozval zítra tak jsem učinil a že do 2 dnů tak se nestalo tak jsem volal znovuale neustále zavolejte za dva dny a včera mi už řekli zavolejte koncem příštího týdne. Do mojeho konta jsem se dostal teprve až dnes po půlnoci a tam jsem videl že mám zažádáno o sprint 7.2. Tak jsem zvědav co koncem týdne jestli to poběží ale nedávám tomu naději protože ze 2 dnů se stalo 5 a z 5 dnů se stane nejspíš měsíc no snad se dočkám. Máte někdo podobné zkušenosti?? Jsem z Troubek u Přerova

v.denny (11.2.2006 10:54:52)

já jsem si zažádal již minulý měsíc z Optimalu na Sprint celý měsíc se nic nedělo Od 1.2 jsem zažádal o Sprint znova urgence atd. nic nepomůže prostě na to serou nejraději bych napsal obchodnímu řediteli moje zkušenosti s Telekomem by se chlapec asi divil No ještěm ža mám možnost Kabelovky tak už to budu brzo měnit Prostě kvalita služeb jak víno.

P37r (11.2.2006 13:34:28)

Nebojte lidi, do cervna 2006 by to meli mit navyseny vsichni :D

Anonym (11.2.2006 13:45:30)

v prubehu unora max.brezna to budou mit vsichni

P37r (11.2.2006 13:48:44)

Nerikam vsak ze ne, ale telekom garantoval ze to bude do cervna, co sem ja teda cetl...

M (11.2.2006 14:53:31)

já jsem asi jedinej komu to nevadí!sekla se FUPka a teď si můžu stáhnout co chci!čím dýl to bude trvat,tím líp!850 kilo mě bohatě stačí,o 3 mega jsem se je neprosil:-D

todo (12.2.2006 13:43:36)

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××× Na tento e-mail prosim neodpovidejte, je generovan automaticky. ×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××× Vazena pani, vazeny pane, jsme radi, ze patrite mezi spokojene uzivatele sluzby Internet Expres. Nyni pro Vas mame skvelou zpravu! V prubehu nasledujicich 3 mesicu Vam az 4 x zvysime rychlost Vaseho pripojeni a cena se pritom nijak nezmeni. Jiste Vas take potesi, ze prechod na vyssi rychlost probehne automaticky. Nemusite nikam chodit, volat ani psat. Navic blizsi informace brzy obdrzite v pisemne forme. Verime, ze tato zmena prispeje k Vasi vetsi spokojenosti s nasimi sluzbami a nabidne Vam plne vyuziti vsech moznosti dnesniho internetu. Simon Burckhardt Vykonny reditel pro prodej a marketing rezidencniho segmentu P.S. Simone bez do ........