Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Komu se pri migraci ztratilo z konta " vyzadano " ?

Komu se pri migraci ztratilo z konta " vyzadano " ?

Karel (15.2.2006 17:30:12)

Ahojte mel jsem pozadano o zrychleni z 1M na 3M ( sprint ) az do dneska poledne jsem tam mel napsano vyzadano ale dnes v poledne to zmizelo a porad tam mam sluzbu optimal a rychlost mam taky porad stejnou. Nevite prosim nekdo co se deje? Jestli to znamena ze se natom pracuje nebo se musi zase zazadat znova? Dekuji za vase rady :-)

spykee (15.2.2006 17:57:42)

jedno a to samé... ještě do včerješka jsem měl vyžádano 12.2. (Sprint -> Sprint) dokonce jsem tam měl FUP 12GB a dneska vše při starém bez vyžádání a FUP 2GB... nehledě na to že už jsem o to žádal 4.2. přes operátora... mají v tom bordel a už mě to přestává bavit- Reklama jak hrom a nic... no i když ani se nedivím reklama je od slova klamat...

Dawid (16.2.2006 21:09:55)

Mrknete se co mate ve Zrusenejch sluzbach.....mel jsem to samy a vzdycky mi ta zadost byla zrusena....objevila se ve zrusenejch sluzbach....u mne to bylo z toho duvodu, ze nebylo z technickejch duvodu mozne navyseni rychlosti...byl jsem proste moc daleko od ustredny....Vasi rychlost si muzete overit zde: http://adslcheck.internetexpres.cz/index.aspx byl jsem pak osobne v Telepointu a oni rekli ze se na to mrknou...ale rekli mi ze to asi nepujde...ale po par dnech se neco stalo a uz mi to slo....asi mne prepojili na jinou ...blizsi ustrednu

ddddx (16.2.2006 23:08:15)

opravdu jsem našel ve zrušenych službách tu moji žádost. Zrušeno 15.2. Dnes ji mám opět vyžádanou - nežádal jsem, jenom jsem jim poslal lehce výhrůžný mail. Uvidíme co bude dál.

ddddx (15.2.2006 18:08:23)

velice podobné. 1. unora jsem žádal telefonicky o extreme 2048, 10 unora ještě jedna žádost přes moje konto - bylo tam vyžádáno a dnes už nic. Kdyby řekli za 30 dnů to bude, tak ani nepípnu a budu čekat. Jenže oni slibovaly, nejdřív 4 dni, pak 10 a teď už mě se......

ddddx (16.2.2006 19:58:45)

Karle, co tam máš dnes? U mě je opět vyžádáno, datum 16.2. Zmizel FUP.

Karel (16.2.2006 20:46:10)

Tak me se tam nic nezmenilo porad to same fup se mi teda taky vynuloval ale limit porad 1GB

ddddx (16.2.2006 22:58:55)

Malá chybička, FUP taky 1 GB a vynulováno - takto je to přesně

Frantisek (16.2.2006 21:27:02)

Zrychleni IE Impuls --> IE Impuls vyzadano pres MOJE KONTO 2.2.2006 (1 km od DSLAM, protokol PPPoA), 15.2. smazano (presunuto do zrusenych sluzeb), 3 x urgovano e-mailem u TECHHELP (vymluvy, na posledni dotaz proc mi to smazali - zadna odpoved) a postou dopis, ze to budou automaticky navysovat do 3 mesicu. Vypada to, ze si cisti databazi od "starych" pozadavku, které je usvedcuji z toho, ze to nejsou schopni ani do 5 pracovnich dnu zaridit.