Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Pomale zobrazovani webovych stranek

Pomale zobrazovani webovych stranek

pepik (17.2.2006 09:50:09)

Mam maly problem: Od te doby co Cesky Telekom zvysil rychlost z mich puvodnich 512/128 na 2048/256 tak se mi zacaly webove stranky zobrazovat strasne pomalu a nekdy se ani nenactou ted abych napsal tento clanek sem se na forum dostaval skoro minutu :) pouzivam Firefox 1.5.0.1 , modem mam od Edimaxu a mam ho nastaveny porad stejne. Domnivam se ze me souply na jiny server a zkousi zatez. Mam agregaci 1:50. Kdyz si dam merit rychlost tak mi to ukaze 1.6 Mbps coz by melo byt normalni. Proto nevim jestly pri zobrazovani stranek je chyba u me nebo u Ceskeho Telekomu. Dekuji

Anonym (17.2.2006 09:51:27)

zmer si velikost pingu, ten ma taky dost velkej vliv na to jak rychle se ti stranka zobrazi

Anonym (17.2.2006 11:20:10)

pouzij ping s parametrem -t alespon nejakou chvilku at zjistíš packetloss

pepik (17.2.2006 14:30:31)

tak sem si dal to mereni pingu a napred sem to zkousel tady na dsl.cz pres ten meric tam mam 25ms , pak sem si dal pres prikazovy radek -t a nejakou IP dresu a mel sem 112ms s 25% packetlose , jinak stahovani je v poho aji hrani po netu mam ping od 25 - 50. ale stvou me ty stranky ponevadz je to fakt na nervy otvirat nejakou stranku pres minutu :( a zjistil sem ze mi strasne skace rychlost od 130kbps - 1.7Mbps kdyz to davam merit tady na dsl.cz t ozkousim asi kazdou hodinu :)

Jiří (17.2.2006 15:33:31)

Já mám naprosto stejný problém,mě funguje net zhruba 1 hodinu a pak píše že nelze zobrazit server.Připojení ale pořád běží,rychlost mám 2048/256.Když zavolám na Telekom tak se mě snaží namluvit že se vlastně nic neděje že u nich jim to ukazuje že jsem neustále připojen a není tedy žádný problém.A když natrefím na jinýho operátora co tam sedí tak ten se mě snaží namluvit že problém je vlastně v mojim compu,prý že je zavirovaný tak už tam radši ani nevolám!!