Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nextra jde do kytek asi totálně

Nextra jde do kytek asi totálně

David (17.2.2006 22:58:56)

Jede vám připojení normálně? Zajímalo by mě hlavně názor ještě někoho z lokality Praha 1, se službou FUN 1M na platformě Telenoru... Posledních pár dní mi zejména večer neuvěřitelně kolísá upload, pomalu už neodešlu ani textový mail, stále to lítá nahoru a dolů... Setkal se s tím někdo už taky? Vzhledem k ještě nedávnému fungování uplně v pohodě se mi nechce věřit, že by to bylo přílivem zákazníků... Jak to jede vám?

lud (19.2.2006 23:35:05)

blbe. jsem z prahy 1, mam fun 1M na TN a potvrzuju vse uvedene. nastesti jsem zrovna vcera odeslal vypoved smlouvy, ale jeste 2 mesice budu muset platit za 1Mb vic, nez novi zakaznici za 2Mb. chapu, ze migrace na obou platformach soucasne je vec technicky asi narocna, ale oni misto kompenzaci stavajicim vernym zakaznikum jeste doted fungujici sluzbu zmrzaci. asi o me jako o zakaznika nestoji, tak proc zustavat.

Anonym (20.2.2006 08:56:46)

Ale notak, nebudem tu věčně fňukat. To je přece dávno známá věc, že věrnostní program nextry je spíše trestem a výsměchem.

Anonym (20.2.2006 09:00:00)

No já se na původní rychlost 1MB nepodíval už asi měsíc. Běží to max tak na 0,5. Věrnostní program, ale nově i ty ostatní jsou snad nejhorší co můžou ukázat. Výpověď posílá taky.

Anonym (20.2.2006 10:58:42)

Vážně nechápu, co tímhle sledujou. Že by někdo místo o přechodu a transformaci na gts rozhodl o likvidaci nextry?

Anonym (20.2.2006 12:43:45)

To těžko, všechny sloučené firmy splynou v součtu v jednu

Anonym (20.2.2006 12:47:25)

Jasně, ale pokud se takhle okatě snaží nextra zbavovat svých současných zákazníků a svou novou nabídkou oslovuje jenom velmi malou část nových zákazníků, tak to o nečem svědčí.

Anonym (20.2.2006 12:53:55)

Jj, jen premyslim, jestli to staci vypovedet emailem nebo posilat doporucene v papiru...

lud (20.2.2006 13:09:30)

poslal sem vypoved emailem na adsl_admin@nextra.cz a vratilo se mi to jako nedorucitelne. to podle meho nazoru celkem stoji za povsimnuti :-). takze sem to poslal doporucene. snad mi to postacka neprinese zpatky.

Anonym (20.2.2006 13:21:20)

Bohuzel to mailem nejde !!! Musi se to poslat na papire a s podpisem ! Zadny formular ke stazeni logicky na jejich strankach nenajdes :-)))