Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > D-Link G664T ZKUSENOSTI??

D-Link G664T ZKUSENOSTI??

MICT14N (19.2.2006 12:22:35)

planuji koupi tohoto modemu a zajimaji me jak si stoji oproti konkurenci :) je to D-Link a to je znacka ale ja pres nej chci natahat internet pres WiFi do celyho domu a tak me zajima jakej muzu cekat signal na mistni sit (resp. rychlost)

pepan (19.2.2006 12:53:53)

No ta wifina je nic moc -- fakt zadnej zazrak, jestli ti muzu neco doporucit, tak to radsi tahej kabelem :)

MICT14N (19.2.2006 15:43:15)

no to nemuzu v dome uz mame zdi nahozeny a natrany resp. pristi tejden se stehujeme :D ale ja si na hrani online FPS her kabel koupim protoze modem bude u me v pokoji de mi spis vo to jestli do dokaze projet z 1. patra do prizemi pres betonovy schodistea jednu nosnou zed (vzdusnou carou cca 12-15 metru) a jaka bude kvalita signalu resp. rychlost po mistni siti

hondza (19.2.2006 14:32:46)

Ja ho mam a pokud wi-fi nevyuzijes tak jako ja tak ti staci - to wi-fi nastaveni je fakt jednoduche (rozumej malo moznosti) a pry nema i podporu nekterych dulezitych protokolu. Ale jak rikam ja wi-fi nepotrebuji a na pripojeni kabelem pro nekolik PC staci. A kdyby ti nahodou nechtel po nastaveni podle navodu najet tak ho restartuj natvdo vytazenim z elektricke site. Ja na to prisel az po cca 3 hodinacj :-)

Roman (19.2.2006 16:42:24)

Mě se na něm občas tak 2x do týdne sekne WI-FI. Je ho potřeba restartovat a pak už běží zase normálně. U mě je problém v tom , že právě já jsem přez to WIFI připojený a proto musím volot majiteli ať ho restartne. Je to pěkně na.. . Nevíte jak by se to dalo řešit? Žáden novější firmware jsem nenašel. Máme v něm nahraný V1.00B02T02.CZ.20050817

MICT14N (19.2.2006 17:19:25)

mno ale ja na nem budu mit napojeny ADSL tak to se snad nesekne ne? :(