Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zkušenost s rychlým připojením od ČT

Zkušenost s rychlým připojením od ČT

Jirka (19.2.2006 14:10:25)

Rád bych se s Vámi podělil o zkušenosti se změnou rychlosti připojení od ČT. Od 1. do 3. jsem se vůbec nemohl dostat na své konto ČT, když už jsem se tam dostal a pokoušel se o změnu rychlosti z I-net Optimum na I-net Sprint, nebylo to možné. Po prvním telefonátu 5. 2. najednou byla změna možná. 6. se objevila registrace požadavku, který měl být podle dalšího telefonátu 12. 2. s operátorem ČT proveden do pěti pracovních dnů. Když jsem se 16. přihlásil na své konto, zjistil jsem, že ač byla změna provedena už 6. 2., někdo na ČT to změnil na registraci 16. 2. Třetí telefonát. Bylo nám řečeno, že na to mají čas do konce března. Když jsme se ohradili tím, že jako stálí klienti jsme tím tedy bití, protože noví klienti mají vyšší rychlost od února. Podle jejich informací jsme první, kdo si na tento postup stěžuje, prý mají SPOUSTU spokojených zákazníků. Po tomto hovoru mi byl odpojen internet a 17. 2. mi rychlost navýšili na 3 Mbps. Skutečností je průměr připojení 2,5 Mbps a na stahování 316KB/sec.

GarloNy (19.2.2006 16:39:43)

Myslím si,že by každý kdo píše o rychlostech připojení a pingu by měl napsat lokalitu. Jistě by to pomohlo lidem posuzovat jak jsou na tom v podobné lokalitě.

Jirka (19.2.2006 21:26:43)

Krásná Lípa okr.Děčín a omlouvam se.