Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > BT Premium ADSL 2006 5120/512 nebo IE Extreme 4096?

BT Premium ADSL 2006 5120/512 nebo IE Extreme 4096?

Maxel (20.2.2006 14:50:24)

Zkuseni, poradte! Rusim BT Angel, prechazim na ADSL, BT Premium je podle jejich overovace u me dostupne (ale jestli je to tak mi reknou az po objednavce :o). Pro BT Premium: lepsi cena, vyssi rychlost, nizsi agregace. Proti BT Premium: spatne zkusenosti s Angelem, posledni tri mesice to slape vicemene ok, jen drobne vypadky a nahla zpomaleni na radove minuty, obcas v celou sobotu jede net jako snek, ale predtim me jejich QoS dohanelo k silenstvi. Proste jejich termin "neomezena linka" mi nahani hruzu. FUP vam nedaji, ale QoS vam ustrihne cokoliv, co neni http temer na nulu. Vsichni, ktere znam a kteri maji IE od CtC si to v posledni dobe pochvaluji, nikomu se nestalo, ani pri p2p, ze by rychlost klesala pod 70%. Toz mam z toho BT Premium trochu strach...

Anonym (20.2.2006 15:55:55)

No podle mne je lepsi volba Bluetone Premium

Anonym (10.3.2006 02:37:59)

zatim... az se naplni tak pozravuj... podivej se na telecom, museli navysit do NIXu na 10Gb linku a to zadny jiny ADSL operator nema :-))) A vsadil bych se ze u CRA pouzivaji draty od telecomu a ted nemyslim jen tu posledni mili LLU, ale na ty ustredny telecomu si to asi taky nevykopali v zemi ale najimaji od Telecomu :-))) nebo ne???

Martin (10.3.2006 08:00:36)

Kabely od ústředny k zákzníkovi používají samozřejmě od telecomu,ale konektivitu mají zajištěnou bezdrátově přes svou infrastrukturu!!!

Anonym (11.3.2006 02:00:11)

Ustredna-CRA PATER: Bezdratove a to prosim na jakych technologiich - vzduchem, smime vedet? Snad ne ve volnem pasmu 10 GHz nejake SVM a podobne technologie? Ping to ma lepsi takze to chci videt JAK to maji delany? mel jsem taky za to, ze do ustreden to vedou pres Telecomi opticka vedeni nebo ne?

Anonym (20.2.2006 16:11:30)

ja si taky myslim, ze lepsi bude Bluetone...ja sam mam 3072/256 od Telecomu a jede mi to max. 2,2 Mbps...

vasek (20.2.2006 17:41:07)

napis me maila co se tyce vsech informaci o premiu ti to hodim do maila a jak je to s dostupnosti atd se dohodneme .specialne kvuli tobe juknu co a jak ..jinak te muzu ujistit ze oproti angeloj je BT premium naprosta pecka ..sam ho mam od zari a nemuzu si ho vynachvalit mej se

Anonym (20.2.2006 18:09:17)

Vašku, jdi už s tou NEPLACENOU reklamou někam, šeš nehodnej kluk a provozovatel serveru by měl tvé příspěvky mazat! Jinak souhlasím, že Premium je oproti Angelu někde úplně jinde. Neomezená linka po drátu může být skutečně neomezená, kdežto u bezdrátu typu Angel je kapacita omezená - šířka pásma od ČTU není nekonečná, počet sektorů, případně vysílačů také nebude (a ani nemůže) nikdo navyšovat do nekonečna. Takže rozumná QoS je u Angela, kde jsou až stovky klientů na vysílač zcela nezbytná. Jinak IE Extreme bych s BT Premium 2006 moc nesrovnával, pokud je Premium k dispozici je volba zcela jasná.

Anonym (20.2.2006 18:22:44)

k ty neplaceny reklame bych mel jedine tolik nechapu co komu vadi ..dsl forum je tu od toho aby se tu resili problemy obycejnych lidi uzivatelu ..o tom ze kazda hotline vetsinou nestoji za moc vi asi kazdy a jedine co z takoveho nedotazeneho reseni pak je sou neprijemnosti na strane uzivatele ....osobne se domnivam ze kdyz nekdo nabidne okamzitou pomoc s resenim neni to neplacena reklama ale ucel ke kteremu bylo toto forum zrizeno .. vysledkem je pak spokojeny uzivatel ktereho to nic nestoji ....asi tak ..uplne neco jineho by bylo kdyz by tady nekdo nekomu tlacil neco co nikdo nepotrebuje a otravoval by tim pouze uzivatele to by bylo proti smyslu veci nic mene okamzita reakce ktera ma za nasledek spokojeneho uzivatele fora si myslim ze je o necem jinem

Anonym (20.2.2006 19:15:24)

Ano, hotline za moc nestojí, ale nemyslím si, že bys mohl nějak výrazně pomoct s řešením problémů někomu na druhém konci republiky. Kdybys radil zadarmo, bylo by to v pořádku, ale ty za to máš provize, takže by sis měl reklamu platit! Navíc tvé příspěvky mají pouze reklamní charakter, takže by ti je měli mazat - podívej se na stránku dole!

Anonym (20.2.2006 19:30:08)

Ptal jsem se ho jestli má za to provizi. A on mi odepsal jestli volim komunisty. Kua chlape přemejšlej. Když vim že za to máš provizi tak vim že se budeš snažit a máš motivaci. Tady kreténci si neuvědomujou, že když jim to dlouho nepojede, tak oni ztratí prachy volánim. Oni si podělají zdraví obíhačkama. Oni si ničí zdraví. A lékařská péče se jak známo bude platit. Takhle prostě kontaktují tohodle týpka. Týpek jim to briskně zařídí. Týpek má provizi a je spokojenej. Zákazník to má rychle zařízený a bez stresu bo nákladů. A je taky spokojenej. A wo to go vy h.....! Oba sou spokojený. To je nejlepší stav.

vasek (20.2.2006 19:33:35)

takze pro uzivatele ktery ma zavazny problem je to zadarmo tzn cele to snazeni vede k vyreseni nespokojeneho prispivatele DSL fora pokud bych mu nabidl pomoc ve stylu zavolej si na call linku tak to mu asi moc nepomuze ..to asi sam pochopis jeste s nim muzu tak nadavat jak sou sluzby spatne ....a nebo se pokusit do problemu aktivne zasahnout a situaci resit ....myslim ze nemusim vysvetlovat ktera z tech moznosti je pro uzivatele nejlepsi ..konce koncu at si to kazdy rozhodne sam .. a to ze je to na druhe strane republiky nevadi ..nic ve zlem ale dsl forum by melo pomahat resit problemy souvisejici s dsl tematikou v cr a ne vytvaret velke vetve prispevku nespokojenych uzivatelu ktere nikde nenajdou odezvu ..

Tomas (20.2.2006 18:02:03)

Zdravim. Jsem zamestnan primo u CRa. Potrebuji nahnat body, a tak bych se Vam rad venoval. Poslete mi na mail Vase cislo a zitra Vam mohu zavolat a domluvit se na podrobnostech. Slibuji maximalni peci. Preji hezky den Tomas

Maxel (20.2.2006 18:17:51)

toz jsem vam z toho jelen, uz jsem se prakticky rozhodl, ze vyzkousim BT Premium a ackoliv jeste pred peti hodinama mi jejich "on-line overovac" tvrdil, ze je sluzba dostupna, tak ted uz to rika, ze sluzba "zatim neni dostupna" :(((

Ryšavý Milan (20.2.2006 18:39:10)

aby nedoslo k nejakemu nedorozumeni tak mi muzete napsat ohledne vaseho problemu odpovim vam co nejdrive jak tady bylo uvedeno hotline nemuze resit vsechny problemy obcas je treba se veci venovat tak mi napiste a nejak se domluvime pekny den

Maxel (20.2.2006 19:41:47)

diky za responzi, napsal jsem vam