Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > telecom!!!

telecom!!!

swat (15.7.2003 11:00:47)

Jen tak pro zajímavost pro vsšechny. V březnu jsem zažádal u č.telecomu o zřízení HTS(telefonní přípojky),v domění že si nechám zřídit i ADSL.Zákonná lhůta 120 dní na zřízení HTS už vypršela.Volal jsem na jejich info linku aby mi dali alespoň nějaké vyjádření.Za týden došlo že mi určitě linku zřídí,ale až na konci srpna(asi mají 2 měsíce dovolenou).Připadám si jak za komunistů,kdy se čekalo na zřízení stanice 2 ROKY!!!Jsem zvědav jak dlouho jim bude trvat zřízení ADSL na lince kterou mi snad někdy zavedou domů. Hezký den všem:SWATTEAMCZ p.s. jdu je otravovat, nedám jim chvíli klid.............

xcf (16.7.2003 09:34:35)

No a jeste ke vsemu muzes mit tu smulu ze ADSL pak na tehle pripojce nepujde zrizit !!! A nic se s tim nebude dat delat.

ADSL CHA CHA CHA (16.7.2003 16:41:04)

Pokud ti to nepujde zridit, tak spis mas stesti, usetris aspon 1600 Kc mesicne za stale nefungujici ADSL. Co z toho ze my ostatni ho mame, kdyz je na nic!!!!!!!!!!!!!!!! Jen dalsi vymysl, jak dostat ze zakazniku dalsi penize.

swat (17.7.2003 08:54:15)

No na tom cisle snad ADSL pujde mám ustřednu 200m od baraku.Všude kolem u znamých to jde.A než to budu mít tak snad zrusi ten dashboard a pojede to konecne v poho.Alespon doufam.

Anonym (23.5.2006 12:43:04)

Bude to chtit DSLAMik, jinak ti nepomuze ani byt primo na HR.