Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Věčně nespokojený

Věčně nespokojený

Pepé (1.3.2006 14:54:46)

Po přečtení hodně témat mě připadá, že i kdyby tady některý jedinci dostali přípojku zdarma a nemuseli platit do konce života nic, tak si budou vylévat vztek na všech možných debatách. Mám internet u UPC a pokud nejsem spokojený, tak si to vyřídím s nima a nepotřebuji si vylévat bvše možné na těchto diskuzích. Myslím, že můžeme být všichni rádi, že telekom do toho konečně pořádně říznul a to i ti co nemají internet u telekomu, protože konkurence by v žádném případě nepřišla s ničím lepším dokud s tím nehnul telekom. UPC se ještě nedávno chovala velice arogantně a dnes.... To je vývoj, který jednoznačně ovlivnil telekom a to, že se mu nepodařilo změnit všechny na vyší rychlosti, tak to jsem čekal a rozhodně bych ho za to neposílal do..... Dovolím si dokonce říci, že telekom bude do dvou let super značka, ale to už se bude jmenovat jinak a jeho služby budou mít mnohem jinou úroveň.

Anonym (1.3.2006 17:04:51)

No to už tady takoví jedinci samozřejmě jsou. Viz ten internet co maj na praze lidi úplně zadarmo a vono se jim to ještě nelíbí...

Anonym (1.3.2006 17:15:53)

naprostý souhlas...

František (1.3.2006 18:15:55)

Ten optimismus Vám závidím, mě zřízení ADSL od ČTc trvalo 50 (!) dní (necelý km od ústředny) a zrychlení 20 dní (s intervencí J.K.). Problém je v tom, že u ČTc se ani po týdnech čekání nedovíte, proč "se to zadrhlo" a většinou jen medializací se dosáhne, aby "se to zase rozběhlo". Poté, co Nextra loni v létě přestala nabízet menší rychlost než 512 a zavedla 4 096, ČTc s jeho "vysokorychlostním" 128 a maximem 2 048 nezbylo než "zrychlit", což učinil sice s velkým mediálním humbukem, ale při zachování limitů FUP (= rychleji ten limit vyčerpáte a začnete pošilhávat po dražším FUP nebo bezlimitním tarifu).

Rouchi (1.3.2006 20:26:37)

S tim stěžováním: myslim si, že diskuse podobnýho typu jsou zaměřeny na zkušenosti který kdo má s jednotlivými ISP a to že tebe to nebaví, tak sem nechoď, třeba já se rád podívám kdo je podle zkušeností na tomhle serveru špatnej a kdo ne. Já sám mám GTS přes CT a rozhodě si nemůžu stěžovat, už rok mi to jede velice stabilně. Když má někdo jiný zkušenosti s nějakym ISP tak to prostě napíše do týhle diskuse. Tak to neřeš. Je pravda, že mě pořádně nas...lo, když jsem sem nedávno psal, že mam již rok GTS a zatím naprostá spokkojenost atd, tak mě dost lidí napsalo, že si mam s těma reklamama jít někam atd..... takže na jednu stranu máš pravdu..... Na týhle diskusi si lidi zvykli číst jenom nadávky a pomluvy na všechny ISP a když někdo řekně, že je se službou svýho poskytovatele spokojenej, tak ho vyfakujou, že jim dělá reklamu.....