Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL Telekom - odpojovani po '4x rychlejsi' akci

ADSL Telekom - odpojovani po '4x rychlejsi' akci

Honza (1.3.2006 15:49:34)

Zdravim, do te doby nez to bylo 4x rychlejsi, jsme meli 1 mbit. Sice parkrat omezeny na 64 kbit kdy mi spatne napocitali FUP, najednou jsem mel z 1gb 2 gb - za 20 minut, ale jelo to. Rikal jsem si rychlost nic moc ale jede to porad. Ted to mam 4x rychlejsi a pravidelne po 12 hodine cca do17-18 se modem porad odpojuje a pripojuje. Nekdy vydrzi i pul hodiny pripojeny. Resim to uz pres tyden a nic, na podpore to vidi ze se to odpojuje a pripojuje a nic. Bezva ADSL .... Honza

Anonym (14.3.2006 14:54:20)

Zdarec, tohle mam uz za sebou, naprosto stejnej problem u pripojeni FUN 1MB od NEXTRY pres Telecom. Po par pokusech dojel typek vymenil Zyxel Prestige 650R za 660 a je po problému. To odpojovani nebylo sice jak uvadis zcela presne v techto hodinach, ale bylo to vzdy odpoledne.

Anonym (14.3.2006 22:27:53)

Ja mam Zyxel 660 a taky se mi to navecer 17 - 18 odpoji a muzu jit spat. Rano to opet facha. ak to dela kazdy den. Nextra je good .-) konecne se vyspim.

earnil (14.3.2006 18:49:35)

Ještě si zkus zkontrolovat, jestli máš všechny telefony, faxy, alarm, ... zapojený do splitteru. Jakmile tam budeš mít telefon přímo do zásuvky a ne přes splitter, máš po srandě. Stejně tak hezky haluzí třeba ten alarm. Domácí ústředna, NT a podobný legrace. Ale ono to stejně nakonec bude modemem:-) Ovšem, pokud nemáš ST510.