Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > 0Kb/sec upload !!!!!!!

0Kb/sec upload !!!!!!!

jarhul (28.1.2004 14:04:52)

mam adsl 512/128 prima od TISCALI - download mam v pohodě , stahuju cca 40Kb/sec a to jsem přesáhl limit:) -předtim mi to jelo snad i pomalej. - ale co mě zaráží , že mam už asi 10dní upload 0 - to znamená že neodešlu ani mejl s přílohou zhruba 20kb -- je to tim limitem , to mi jako omezej upload abych byl uplně v prdeli ?! tiscali má fuck blbej přístup ke svím zákazníkum!! radši si najděte nikoho jinýho, pokud vám mohu poradit! dík

Salieri (28.1.2004 16:00:01)

U Tiscali celkem běžná věc. Mám stejný připojení rychlost stahování dat je 100 bajtů, rychlost připojení 1kbps. A to sem žádnej limit nepřekročil. Tiscali je ještě o 1000% horší než Telecom.

LaqueR (28.1.2004 23:10:08)

Pozor pozor :) I kdyz se casto rika, ze nemate zadnou garanci sluzby, tak to je pekna blbost :) Agregace je 1:50, pod kterou to klesnout nesmi. Stejne nesmi byt packetloss veci nes 3%. Tak si to zmerte, reklamujte a drzim palce :)

Miroslav Šilhavý (29.1.2004 07:47:19)

Kde jste na to přišel? Nepletete si to s charakteristikou páteře? Tedy z cestou modem-SSG ? Tam podobná garance pochopitelně je, ale co vznikne na SSG z důvodů agregace, to Vám nikdo negarantuje. (BTW nelze agregovat a shapovat bez zahazování packetů)

Turgon (29.1.2004 20:14:35)

Nechtel byste to nejak rozvest? Ja vam taky muzu rict radu odbornych vet, kterym NEBUDETE rozumet. Ja hardwaru rozumim (software tez), ale z vasi vety nemam moc jasni v hlave

Miroslav Šilhavý (29.1.2004 20:33:10)

Mrkněte do RAO, tam je to posané detailně. Telecom garantuje latenci (tuším že 160 ms) a ztrátovost (pár jednotek procent), ale pochopitelně jen do bodu agregace (resp. z bodu agregace pro druhý směr). Agregace je jen prosté omezení celkové rychlosti pro XX uživatelů najednou. A při jakémkoliv omezování rychlosti (shapingu) dochází ke zvýšení latence (packety čekají ve frontě) a ke ztrátám (když už se do fronty nevejdou). Doufám, že tohle je srozumitelnější... ;-)