Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Přechod z IE Optimal na IE Sprint nebo IE Ideal???

Přechod z IE Optimal na IE Sprint nebo IE Ideal???

Nick (1.3.2006 23:20:27)

Potrebuju poradit. Konci mi ted smlouva a uvazuju zda prejit ze soucasnyho Optimalu na "doporucovanej" Sprint tarif ktery je ve stejny cenovy hladine jako Optimal 950,- nebo "sejit" na Ideal kterej mi proti Optimalu za mensi peniz 710,- nabizi stejny sluzby - 8GB rychlyho stahovani a vyssi rychlost po aplikaci FUP - 128kb proti puvodnim 64kb, jak vsichni vime. Otazka je zda mi nebude nauctovana nejaky penale za degradaci sluzeb, tedy ze prechazim z cenove drahsiho pripojeni na levnejsi. Vim jen ze pri prechodu na drahssi sluzbu se nic neplati, ale nevim jak je to v tomhle pripade - poradte!!! O Sprintu neuvazuji protoze jedinou vyhodu proti Idealu je tech 12GB proti 8GB, teda rozdil mizernych 4GB coz pri rychlosti at uz 2048 nebo 3072kb se vysosa jako nic. A potom 128kb pro Ideal i Sprint - v tomhle vidim hlavni podraz pro uzivatele Sprintu. Tak co? Jak to vidite vy? PS: Resim pouze pripojeni pres telecom.

Heady (2.3.2006 07:42:04)

Mel jsem ten sam problem.. Optimal, nakonec jsem presel na Ideal. Prave z toho duvodu, ze nabizi vice, nez Optimal a je za mensi penize. Coz se u CTc nestava tak casto :-) Pokud jsem mel moznost videt migracni tabulku primo na Telecomu, byla zmena z Optimali na IDEAL v kazdem pripade nezpoplatnena. Heady

Nick (2.3.2006 16:39:20)

Jo taky bych rekl ze Ideal je dobrej kompromis cena/vykon.

Anonym (2.3.2006 23:28:59)

A co odhlásit adsl (Optimal) a hned ho objednat (Ideal) znovu. Bude to zdarma a ještě k tomu měsíc za 1,-Kč. Zkoušel to někdo?

Anonym (3.3.2006 06:39:59)

ale budeš měsíc bez netu

Anonym (3.3.2006 22:52:33)

Proč myslíš měsíc, když to objednáš tak do týdne ti to zapojej, aspoň u mě to tak bylo.

Anonym (2.3.2006 18:00:48)

zaplatíš to

michal (2.3.2006 19:26:28)

taky mam optimal a konci me v breznu. Volal jsem tam asi pred mesicem a ptal jsem se, ze chci prejit na nizsi rychlost, tehdy na 512 a operator rikal, ze to je za 990, degradace. To jsem ale nevedel ze me konci optimal az v breznu, coz me on sam taky nedokazal rict!!! neschopnost!, tak mozna to ten operator bral, jako ze chci zrusit sluzbu a jit na nizsi rychlost. Ale nevim teda presne, jak to je pri vyprseni smlouvy a zvoleni si dalsiho pokracovani. Taky bych se to rad dozvedel. Jestli nekdo vite, napiste, dik. Cus

Anonym (2.3.2006 19:29:22)

je to za poplatek