Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Navýšení rychlosti na 512/128 kbps pro stávající uživatelé ADSL bez měsíčního omezení stahování dat

Navýšení rychlosti na 512/128 kbps pro stávající uživatelé ADSL bez měsíčního omezení stahování dat

Ladislav Pinter (16.7.2003 18:17:19)

Dnes jsem volal na ČT a ptal jsem se jaká je situace co se týče zvyšování rychlosti z 192/64 na 512/128 a také jsem se tázal na spekulace o omezení stahování do 10GB měsíčně. Co se prvního bodu týče bylo mi řečeno, že daná změna se připravuje a navýšní rychlosti by mělo proběhnout na podzim a k druhému bodu mi bylo sděleno, že stávající uživatelé by neměli být nijak omezování stahováním dat :-) Pro nové uživatele budou připraveny dvě varianty: "Levnější a dražší". Levnější - 512/128 s omezením 10GB měsíčně, dažší - 512/128 bez omezení. ..... No nevím jak vy ale mne by to tyto varianty vyhovoval, jediné co bych mohl vytknout, jelikož jsem nedočkavý člověk, je doba zavedení "podzim!" a to kdo ví jestli!!!!!!

Chaves (16.7.2003 19:50:18)

Nechci byt sprosty, ale po tom, co tento moloch predvedl a jeste predvadi s ADSLkem, mu neverim ani nos mezi ocima. Tolik proklamovane zvyseni rychlosti umele brzdene snahou zavest nesmyslne limity ma pouze jeden cil, zdrzet vsechno co nejdele, aby se mohly penizky sypat do Telekomu. Je to banda zlodeju a jejich vrcholovy management (pokud nejakej je), je jen tlupou nezdarku, kteri se chteji u koryta udrzet co nejdele. Jo, co si nase zeme vydrzovanim telekomunistu u padla navarila, to budou muset uzivatele snist. Tento navrh vidim jen jako dalsi mlzeni. Osobne neverim, ze by mohlo dojit ke zvyseni rychlosti do konce roku. Kdybych mel jinou volbu, tak jim ADSLko prohodim oknem (zavrenym).

Mlz (18.7.2003 00:49:21)

Vzhledem k tomu, ze v lokalite neni jine adekvatni pripojeni musim si bohuzel ADSL take ponechat. Ale uz me to fakt prestava bavit.

Martin (17.7.2003 10:54:45)

Tak to jsi z nich dostal dost informaci... a obavam se, ze vic nez maji jejich zamestnanci. Co se tyka navysovani rychlosti ci zruseni dashboardu, tak jeste NEPADLO zadne datum a dokonce ani oficialni potvrzeni :( Krom toho jestli zvednou rychlost a zustane jim stejna chybovost jako maji ted tak je mi celkem jedno jestli se bezuspesne snazim probojovat do VPN na 192 nebo 512 :_(

Anonym (17.7.2003 13:03:21)

jak na podzim melo to byt v lete koukam ze v telekomu nevedi jak asi vypada leto a podzim :) a jak levnou variantu a drazší ted je to drahy jak prase jsou to proste kurvy seru na ne uz aby mi zrusily ISDN a ADSL linku