Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Bluetone Premium ADSL

Bluetone Premium ADSL

Gordonfreeman (7.3.2006 09:39:02)

Hlaste výhody a nevýhody tohohle ADSL Jestli pada nebo zdali nemá nejaký jiný problémy.

Anonym (7.3.2006 09:45:40)

Problémy? Obecně snad jedině delší zřizovací doba, jinak jsou to spíš problémy na konkrétní lince, u konkrétního klienta.

Anonym (7.3.2006 10:40:04)

Přasně tak, není důvod proč odcházet....naprostá spokojenost, lituju jen těch, kteří jsou k této službě nedostupní.

Anonym (7.3.2006 09:58:32)

snad jedinej problem jsou pomerne kruty smluvni podminky... vypoved te prijde hodne, ale opravdu hodne draho

Anonym (7.3.2006 10:32:35)

Smlouva je na rok a není důvod ji vypovídat, snad jedině z důvodu stěhování...

Anonym (7.3.2006 11:45:34)

o tom, zdali ma clovek duvod neco vypovedet nebo ne si snad rozhodne sam, myslim, ze ty to za nej rozhodovat nebudes. proto stale plati, ze smluvni podminky Bluetone jsou docela kruty a v pripade vypovedi se clovek opravdu nedoplati (narozdil treba od CTc).

vasek (7.3.2006 13:22:28)

tak todle me teda dostava takovyhle plky ..ty asi delas u zlutaku co ?? a nebo o tom proste nic nevis ..duvod proc se zaplati 50prc vsech plateb za rok pri zruseni smlouvy je jednoduchej ..neni to pro to jak by si nekdo mohl myslet ze si CRA chtej za kazdou cenu udrzet zakaznika.. je to pro to ze kdyz se prevadi drat od ct na CRA se plati za to ohromnej ranec penez a naraz coz kdyz by se pak rozhodl uzivatel zrusit sluzbu by zaplatli CT primo CRA ...je asi logicky ze takhle to bejt nastaveny nemuze ..pro to tech 50prc vsech plateb co mas ve smlouve na rok ....pokud ti to vadi . zusatn si u zlutaku nebo muzes zkusit GTS kde je myslim jako odstupny pokuta za celej rok na kerej se upises ....to jeste CRA maji nejferovejsi smlouvu o zruseni nehlede na to ze kdyz se prestehujes tak ti vyjdou vstric a prevedou ti ten tarif do new bydliste ...pokud si prejes aby se platilo to samy co u zlutaku tak si stezuj primo u nich ...ze maj zlodejsky pronajmy a konkurance pak u nas neni optimalni ..za to ovsem cra nemuzou

Goff (7.3.2006 13:42:38)

Kdyz jsem to tu zacal cist, tak uz jsem se lekl, co to po me budou chtit, uff.. Smlouvu budu mit do pulky prosince (neprodluzuji zvysovanim rychlosti), protoze si nejsem jist, jestli se nebudu tenhle rok stehovat jinam (v ramci mesta). A jestli po mě budou chtit jen 50% plateb, tak to je pohodicka. Ja cekal prave VSECHNY platby a jeste treba neco navic... A jestli se s nima da domluvit a prepojili by mi to (jelikoz Hradec Kralove vypada uz celej pokrytej) do novyho bydliste, tak to by byla vubec senzace!!! Doufam, ze tenhle clovek mluvi pravdu ;-)

vasek (7.3.2006 16:10:38)

pokud mas a budes resit podobny problem vrele doporucuju zavolat primo panu Rysavemu a probrat s nim co a jak bude nebo nebude problem ...chalpek je to velmi vstricnej a rekne ti mnohem vic nez se dozvis v call centru ..navic se uz ted muzete dohodnout jak se to bude vlastne pozdejc resit az to budes potrebovat ..mail na neho byl u tech ustreden jeste jednou ho pro jistotu uvedu napis mu a pak nam dej vedet jak si pochodil ..treba bude nekdo jinej resit podobnej problem

Goff (7.3.2006 18:17:18)

Nevim jestli ho mam zrovna ted otravovat, kdyz zatim nic ani vzdalene nehrozi. Jen mam takovy tuseni, ze se do konce roku budu muset prestehovat, ale muze to byt v cervnu, nebo taky pristi rok. Kdo vi :-/ Pokud nekdo bude resit podobnej problem, tak si to tady (jak tu a jinde vidam) stejne nenajde a ja to tu v podledni dobe uz taky zase tak nesleduji, abych mohl popripade odpovidat... Btw Ty (Vy) jsi kdo? Nekdo z CRa? Ze toho dost vis kolem tehle company... (co jsem videl ve starsich diskusich)...

Anonym (7.3.2006 16:56:46)

Pochopitelně si člověk bude sám rozhodovat zda a kdy podá výpověď smlouvy. Nicméně v případě Bluetone Premium 2006 opravdu nepředpokládám, že by se objevila v horizontu 12 měsíců výrazně lepší nabídka od konkurence. A kdyby ano, tak si každý musí spočítat, jestli se mu vyplatí zaplatit 50% zbývajících paušálů a přejít hned, nebo dodržet smlouvu. A srovnávat Bluetone Premium 2006 bez limitu, FUP a s agregací jen 1:20 s tarify ČTc nejde ( vzpomeňme třeba "velkorysý" datový limit 1 GB/měsíc u základní nabídky 512/128 1:50 a pak do konce měsíce rychlost 64/64), jediný problém BT Premium je zatím ve výrazně menším pokrytí. Zbytek ti vysvětlil Vašek. PS: než podepíšeš smlouvu, tak si ji snad přečteš, ne?

Maxik (7.3.2006 10:25:42)

zadny problemy jsem za tech par mesicu co to mam nezaznamenal a padani uz vubec ne... Ono jeste adslko v roce 2006 pada ? Uz to tady budu rikat po xty CRa a jejich premium je v tutuo dobu bezkonkurencne nejlepsi ADSLko v CR... Priste zkus pouzit tlacitko historie...