Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Problem s modemem: Well PTI-845

Problem s modemem: Well PTI-845

Marek Melena (7.3.2006 22:48:27)

Poridil jem si adsl od CT a k tomu modem http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol=210, ale nastal problem... pustim windowsi a nekdy ten net ani nenajede, a kdyz jo tak musim pomackej vsechny KOLONKY v nastaveni site, modemu, winfirewallu... pak vypnu komp a zapnu a mam to same... :X navic mam problem ze icq pri pripojovani mi napise "Neplatna operace.. bude ukoncena" a ten samy problem mam i u cod2_mp, ktery tez nastal po instalaci modemu a spusteni internetu... tak nevim ma nekdo podobne zkusenosti ?

Anonym (7.3.2006 22:53:34)

ps: kdyz pustim ten modem a jukni se "do nej" pres ty ovladace tak vidim ze je connected ale proste stranky nejdou...

Anonym (8.3.2006 00:06:27)

Závada není v modemu, ale v PC a hlavně v součástce mezi klávesnicí a židlí. Tato součástka si neumí kvalitně zabezpečit počítač (aktualizace, firewall, antivir, antispyware) a pak se diví, že jí do PC naleze spousta havěti, v důsledku které PC špatně funguje.

tmaven (8.3.2006 09:00:53)

bohuzel opravdu ve windech se nevyznam a to asi nikdo... protoze je to kapitola sama o sobe... nvidie firewall + win firewall + nod32... atd atd myslim ze to staci

Anonym (8.3.2006 10:11:37)

No vidíš, mám pravdu. Když Windows nerozumíš (každý nemusí rozumět všemu), tak si zavolej zkušenějšího kamaráda. A nepoužívej Nvidia firewall, dělá občas "psí kusy", raději zapni firewall v modemu a zkombinuj ho s nějakým slušným SW firewallem pod Win. Ale ty si opravdu zavolej zkušeného kamaráda, protože sám to nezvládneš. Možná bude lepší a rychlejší kompletní nová instalace, zabezpečení a nastavení a až pak tě pustit k PC...