Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Prosim nekoho z telecomu o radu?

Prosim nekoho z telecomu o radu?

Jan A (10.3.2006 00:21:45)

Dobry dem mam problem s tim ze kdyz se prihlasim na https://konto.telecom.cz/ a tam dam Moje sluzby tak tam je toto Vánoční Internet Expres Impuls se závazkem Vyžádána. Jen vyzadana a to je asi ten problem mam to tam uz od 6.1.06 kdy sem se poprve pripojil sluzbou impuls na internet a proto taky v aplikaci moje konto nemam vse pristupne napriklad si nemuzu svysit rychlost na 512/128 ani tam treba nemam zadny graf prenesenych dat apod(ale fup funguje:)... uz sem volal 2x na infolinku vsechno si vasi pracovnici zapsali a rikali ze priblizne do dvou dnu zavola technik ze uz je vse v poradku a to sem volal uz pred 14 dny poprve a pred tydnem podruhe tak ted pisu meil snad je to spolehlivejsi? od vas se nikdo neozval tak? co bude? vim ze mate hodne prace s tim navysovanim apod. ale uplnej nezajem z vasi strany se mi moc nelibi tak prosim uz neco delejte. s pozdravem Jan A.

Jan A (10.3.2006 00:23:02)

jinak icq 199-955-220

Jan A (10.3.2006 14:02:47)

a zase nikdo nepise nezajem...

Anonym (10.3.2006 14:12:41)

No jeden dotaz, účtují ti tu službu, když podle konto.telecom.cz není ještě aktivována? Pokud ne, tak bych si nestěžoval, měl jsem něco podobného asi před rokem a účtovali až od doby kdy byla služba aktivována a díky tomu jsem měl ADSL prvních asi 14 dní zadarmo.

Jan A (10.3.2006 14:33:39)

no zatim to mam zadarmo uz od ledna jen prisla zlozenka asi na cca 300kc to je asi za telefon...jinak me to stve aby nebyl nakej prusvih

Sergey (10.3.2006 15:07:08)

Nic horšího, než že ti tu službu zpětně naúčtují tě postihnout nemůže, není to tvoje vina, takže já osobně bych si užíval internetu zdarma (i když třeba ne moc rychlého). Akorát pokud máš objednanou službu se závazkem, tak ti asi začne i doba na kterou jsi se uvázal běžet až od aktivace.

Jan A (10.3.2006 17:26:37)

Presne to me stve! co kdyz se zacne smlouva pocitat az od aktivace sakra za rok uz bude net urcite vyhodnejsi takze nevim no...zatim zadna odezva ani na meil nic...

Sergey (10.3.2006 17:56:28)

Ta smlouva tě váže jen k používání připojení od daného operátora (Telecom), v rámci tohoto operátora můžeš dle libosti a potřeby měnit typy služby, jen je třeba mít na mysli, že přechod na nižší rychlosti se platí, na vyšší je zdarma. Zrovna tak lze smlouvu vypovědět dříve a zaplatit poplatek za předčasné ukončení, který je poměrnou částí zřizovacího poplatku, tedy se dá říct, že u Telecomu se vždy vyplatí vzít smlouvu se závazkem.