Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > D link adsl-362T

D link adsl-362T

B-M (11.3.2006 22:29:56)

Chtěl jsem se zeptat jestli je normální u modemu ( D-lin DSL-362T ) ze pořád béží i když vypnu počítač. A ještě něco musí pořád blikat ta ledna ( Status )

earnil (11.3.2006 22:34:22)

Ano a ano:-)

Anonym (11.3.2006 23:31:49)

jj,dela to ale kdyz jme u toho modemu tak se te chci zeptat jestli vam to taky dela ze se obcas samovolne odpoji a hned pripoji?poznam to na icq a nevim,treba kdyz stahuji ze site torrent a pouzivam napr bitcomet nebo bitspirit tak me to odpojuje ale pres bittorrent ne,jestli s tim ma te nejake zkusenost tak please napiste

Anonym (12.3.2006 13:35:41)

Jestli to máš zapojení pres USB tak ti to bude dělat. lepší je síť.

Macek (11.3.2006 23:32:41)

jj,dela to ale kdyz jme u toho modemu tak se te chci zeptat jestli vam to taky dela ze se obcas samovolne odpoji a hned pripoji?poznam to na icq a nevim,treba kdyz stahuji ze site torrent a pouzivam napr bitcomet nebo bitspirit tak me to odpojuje ale pres bittorrent ne,jestli s tim ma te nejake zkusenost tak please napiste(sorry za to ze je to 2x ale preklik jsem se:(

Honza (12.3.2006 15:22:57)

hlavně nepřipojuj přes usb,jen přes síťovou kartu,já mám datocom xavi 8122r se čtyřmi ethernetovými porty a vestavěným firewallem.Jede to jak po másle.

Lovok (12.3.2006 16:47:20)

Aaa, zase posedlici, co si mysli, ze nad ethernet modemy neni a jejich pouzitim se vyresi vsechny problemy sveta ... pritom zrovna tento problem je typicky problem ethernetovych modemu v pripade jejich male NAT tabulky. On totiz ten D-Link ve skutecnosti neni cistym modemem, ale jakymsi zpusobem zparchanteny router a tohle je dusledek. U tohohle "modemu" je pak zcela jedno jestli se pripoji prez USB nebo Ethernet. Stejne tak uvadeny DataCom je znam tim, ze ma ve vychozim nastaveni tabulku asi na 192 zaznamu a na vic jak 1 PC je naprosto nepouzitelny, pricemz se jeste nesmi prilis zatezovat. Takze shnuti, D-Link 362T tohle bude delat vzdy, kdyz se na nem otevre vice TCP/UDP spojeni nez je schopen obslouzit, jedinym resenim je vymena za kvalitnejsi Ethernet modem s vetsi NAT table a nebo pouziti nejakeho kvalitniho ciste USB modemu, ty z principu zadne takove umezeni na pocet spojeni nemaji.

Pavel (12.3.2006 17:07:18)

Nazdar ja sice nemam tenhle typ modemu, ale well pti 840 ale vipinani a zapinani ICQ atd jsem vyřešil jednoduše. Vypnul jsem firewal modemu a je klid

Honza (12.3.2006 15:20:35)

ten modem co uvádíš má svůj zdroj v zasuvce tak že když vypneš počítač je stale zapojen a i adsl.Proto ti drži spojení.