Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Níž, miláčku, a teď doleva

Níž, miláčku, a teď doleva

Anonym (18.3.2006 00:00:00)

Jsem venkovan. I můj kolega je venkovan. Jsme v podstatě dost ruralistická firma. Luxusní možnost pomazlit se po libosti se slípkami či rozverně načutnout psíka je ovšem vykupována časovými ztrátami a nepohodlím dojíždění. Uvítal jsem proto, když mi kulak tuhle večer nabídl, že mě sveze domů – oba žijeme týmž směrem od Prahy.

Cebrus (20.3.2006 10:05:36)

Dlouho jsem se nenasmál tak jako u tohoto článku. Přesto že jsem fandou nových zařízení usnadňujících běžné lidské činnosti. Tak pochybuji že všechny toto naplní. Existují totiž technologie, které jsou normálnímu člověku pro zlost. Jsem jeden z mála kdo nevlastní mobilní telefon a v nejbližší době si jej určitě nebudu pořizovat. Ne že by jsem byl zapřisahlý odpůrce jen si vážím si svého soukromí.

Ivo (20.3.2006 10:35:18)

Já zase používám snad cokoliv. WiFi síť mám i doma, GPS i mobilní telefon fungují dohromady a emaily nejmíň tři (ty ostatní jsem už stačil zapomenout. U článku jsem se ale ohromně pobavil. Podezdřívám totiž autora, že si to vše jen přibarvil, ale že se mu to opravdu nějak takto stalo!! GPS jsem si pořídil proto, abych nebloudil při návštěvách klientů. Jenže jsem zjistil, že než to tam všechno člověk naťuká, pak, než se to zesynchronizuje s těmi družicemi, tak jsem v půli cesty. A pokud spěchám? No to už ani náhodou nejde si hrát s držákem GPS. Takže ji mám tiše odpočívající v kufříku a vytahuji GPS přijímač pouze tehdy, když jsem opravdu v problémech. Jenže když se dnes podívám na cenu a na četnost využití, je to docela drahý špás. A ty hrátky s ne-odbočením, tak ty má za sebou podle mne naprosto každý majitel téhle technické vymoženosti. A je to fakt moc dobře napsaný.

Petr Kukal (20.3.2006 10:44:06)

Děkuju :-)

P.Sokr (20.3.2006 10:57:51)

VÁŽENÝ pane Kukale, uděluji Vám cenu Karla Čapka. Ujišťuji Vás, že celý dnešní den pro mne bude naplněn optimizmem. Co se týče té věcičky, ne že bych ji nutně musel mít, umím se docela dobře orientovat, ale láká mě zkusit si to. Možná, že si GPS od někoho z přátel půjčím. Určitě si vzpomenu s úsměvem na Váš článek. Zdravím Vás a přeposílám článek přátelům.

milark (20.3.2006 11:19:49)

Co dodat, pobavil jsem se stejně dobře, jako u článku "Báječný nepokrytý svět aneb U Kulatý báby..." Díky..

P.Sokr (20.3.2006 12:35:41)

Kde najdu článek "Báječný nepokrytý svět....." ???

Anonym (20.3.2006 12:55:01)

https://www.dsl.cz/clanky.php?clanek=304

Mirka (20.3.2006 16:49:29)

Souhlasím a udělením ceny, je to bezva článek

Pavel rrr (21.3.2006 20:52:16)

přidávám se - po (velmi) dlouhé době (čtení "různých článků") jsem byl opravdu potěšen - tento článek je něco, co se nejen dalo číst, ale co mě absolutně dostalo a i dojalo a royesmálo :-) . Den se stal 'provoněný sluncem' a za tu velmi příjemnou náladu také velmi mnoho děkuju. Skvělé, a nebál bych se použít i slovo DOKONALÉ :-) ...

Jura (20.3.2006 15:14:23)

Vážně skvělý článek ;-).. Odlišný od těch ostatních, zábavný, ale vystihující danou tematiku.. Jen tak dal pane Kukale.

Kmet (20.3.2006 17:02:50)

Já osobně používám originální navigaci VW a ta funguje bezvadně. Ale je pravda že ji člověk použije spíš ve městě při hldání ulice, nebo při návštěvě známých v neznámé obci. Jinak na chalupu si povídání odpustím. Jinak hezky napsaný článek.

Schloss (21.3.2006 18:08:03)

Dělám redaktora na jednom fóru a když se mi povede článek, tak si samozřejmě mé pyšné Já myslí, jak jsem dobrej. Ovšem jakmile jsem přečetl Váš článek, tak musím uzbat, že takovéto kvality nikdy nebudu dosahovat. Je vážně perfektní. Moc se Vám povedl a něco takového bych já nesplodil, ale kdyby mi to ze záhrobí diktoval samotný Hemingway. Smekm kloubouk, protože vím jak těžké je napsat vtipný a smysluplný článek. Jak už jsem říkal, mě by se něco podobného nikdy nepovedlo napsat. Je to možná mým věkem (je mi teprve 17), ale přesto Váš článek je kvalita sama.

Pitr (28.3.2006 16:18:31)

Perfektne napsane! Moc se mi to libilo. Diky ;)

Meph (29.3.2006 14:33:32)

výborný článek doufám že autor nebude dlouho čekat :-) opravdu jsem se pobavil :-)

Galvan (29.3.2006 16:37:35)

To je vážně pěkný čkánek :-))

fraktik (18.12.2006 21:40:36)

Tenhle je opravdu velmi povedeny - poznavame se v nem velmi snadno ;-)

Feyde (29.3.2006 18:35:00)

To nejak nechapu :P At to ctu jak to ctu nechapu vyznam tohoto clanku. :'(

Hele (1.4.2006 15:25:16)

No možná bylo smyslem pobavit lidi nebo tohle už neznáte? Škoda, inteligentní zábava je fajn. Děláte proti tomu něco?

Anonym (18.12.2006 23:18:26)

Néé pane doktore néé. Můžete mi všechno zakázat, jenom tu Novu ne.

Pamas II (29.3.2006 19:37:32)

Tak to je super. Fak jsem se moc moc pobavil. Jsem příznivec GPS navigace a celou situaci jsem si dovedl živě představit a už jen smích :O))). Díky jen tak dál