Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Internet na vesnici

Internet na vesnici

Arny (19.7.2003 07:02:18)

Je nekde nejaký server věnující se problematice internetu na vesnici? ADSL je patrně asi jediná volba pro toho,kdo žije na venkově,takže tyhle tahanice kolem něj je opravdu utrpení sledovat.

ADSL (19.7.2003 10:57:08)

Možná je utrpení sledovat, co se zde vše píše kolem ADSL, ale aspoň jste v obraze a víte s čím máte počítat. Já jsem také na vesnici, zřídila jsem si ADSL - od IOL a snad kromě 2 dní co to jelo mi to již 14 dní nejede. Neustále mají výpadky - i několikadenní. A když jim to náhodou jede, mě to stále nejede.A zkušenosti z "technickou podporou" ? Odpovědi na moje dotazy jsou stále stejné, buď že mají poruchu a musím to zkoušet a druhá odpověď - pokud jim to jede, že to ohlásá technikům a ti mě budou kontaktovat do 24 hod. Jenže technici jsou jako ryby a nikdo mne nekontaktuje. Již takto volám a nahlašuju poruchu mnoho dní - neustále, ano, budeme kontaktovat techniky a ti se Vám ozvou během 24 hod. Jejich 24 hod ale už trvá několik dní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A neustále nic!!!!!!!!! Hlavně že Telekom profituje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arny (19.7.2003 17:55:46)

No k Telecomu se snad ani nemá cenu nikterak vyjadřovat.Jsou to hovada,který nevědí co roupama dělat.Dostat někoho z vrcholového managementu nebo ředitelství pod ruku,tak hodně špatně dopadne.Já do ADSL rozhodně zatím nepůjdu.Naštěstí studuju a internet na koleji je hodně o něčem jiném než pomaloučké a trapně pochroumané ADSL.

Anonym (23.5.2006 04:09:38)

Ty by tě rozstříleli i s autem než řekneš: Majznem Beďára po řepě

Anonym (23.5.2006 09:09:37)

a mas s nima nejaky konkretni spatny zkusennosti, nebo je to jen JPP?