Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL zprovozneni netu

ADSL zprovozneni netu

baku (14.3.2006 15:07:38)

Zdravim, poridil sem si ADSL od ceskeho telecomu, jsem v oblasti ADSL uplna lama a po instalaci modemu (DSL362T) nejse shpnej rozchodit internet... muze mi dat prosim vas nekdo nejaky navod..moc diky

Anonym (14.3.2006 15:31:49)

Nemám tenhle modem, ale po objednání inet služeb od Telecomu sem si rovnou zakoupil i od nich modem u kterého byl podrobný návod na zapojení a zprovoznění připojení k inetu. Alespon tak to bylo minulém roce.

Honza (14.3.2006 15:45:51)

Je možný že ti sice došel balíček, ale že ten internet není ještě aktivní. Maj na to 21 dní od data objednání - což znamená že ti internet pujde až ten 21. den

TomZ (14.3.2006 17:22:02)

1/ zavolej si do CTc jestli uz mas internet aktivni 2/ modemy byvaji nastavene tak, aby se zadalo uzivatelske jmeno a heslo a melo by to jit. Popr. jestli si nekde s tim nastavenim hybal a nejsi si jistej tak dej aby se to nastavilo do tovarniho nastaveni. pak zadej jmeno a heslo. to bys mel asi taky dat ulozit a pak by se to melo za idelanich podminek pripojit.

Cage (14.3.2006 19:18:59)

Rozhodně si zkus někde,kde máš přístup k netu stáhnout manuál od výrobce.Pak podle něj si projdi nastavení a hlavně nastav protokol pro Telekom na PPPoE LLC,někde pod záložkou Encapsulation Type a taky příkaz ATM Channel na hodnoty VPI 8 a VCI 48.Víc ti nemohu momentálně poradit.Když jsem zprovozňoval vlastní ADSL loni od Telekomu taky jsem se s tím asi půl hodiny natrápil.