Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > EarthLink rozšiřuje nabídku

EarthLink rozšiřuje nabídku

Anonym (17.3.2006 00:00:00)

I když EarthLink zůstává druhým největším americkým internetovým providerem, přece jenom není jeho situace jednoduchá. Firma totiž nevlastní žádné kabelové sítě a pomalému spojení dial-up již začíná být odzvoněno. První snahy o získání přístupu ke kabelovým sítím byly znemožněny nařízením FCC o tom, že majitelé kabelů nemusí konkurenci nabídnout prakticky nic.

Pavel (17.3.2006 12:58:23)

Myslel jsem, ze autor s popularitou myspace.com uletl. Dle alexa.com vsak opravdu patri mezi nejnavstevovanejsi internetove stranky v USA, coz bych nikdy u portalu urceneho primarne pro deti necekal. Bude zajimavy sledovat, zda se podobny model pokusi udelat nekdo u nas.

Anonym (17.3.2006 18:14:52)

Ne tak docela, treba NYT z roku 2005 uvadeji: Although many people over 30 have never heard of MySpace, it has about 27 million members, a nearly 400 percent growth since the start of the year. It passed Google in April in hits, the number of pages viewed monthly, according to comScore MediaMetrix, a company that tracks Web traffic. VV